Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski komentuje wyrównanie rekordu Gerda Muellera

Robert Lewandowski skomentował wyrównanie rekordu Gerda Muellera. "Osiągnąłem cel, którego sobie nawet nie wyobrażałem" - napisał Polak w mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski wyrównał rekord Gerda Muellera! Kapitan reprezentacji Polski strzelił gola w sobotnim meczu z Freiburgiem, zdobywając 40. bramkę w tym sezonie Bundesligi. Lewandowski wyrównał rekord, który legenda Bayernu Monachium ustanowiła w sezonie 1971/72.

Zobacz wideo Jak to nie wpadło?! Robert Lewandowski mógł już pobić rekord Muellera [ELEVEN SPORTS]

Chwilę po meczu z Freiburgiem Lewandowski skomentował w mediach społecznościowych swój wyczyn. "Osiągnąłem cel, którego sobie nawet nie wyobrażałem. Jestem niesamowicie dumny, że podążając śladami legendy Gerda Muellera, piszę historię Bayernu i jestem częścią historii, które fani będą opowiadać swoim dzieciom" - napisał Lewandowski.

W meczu z Freiburgiem Lewandowski mógł nawet pobić rekord Muellera. Mógł, jednak w niewytłumaczalny sposób zmarnował po przerwie stuprocentową sytuację. Z prawej strony do Polaka podawał Kingsley Coman, a napastnik Bayernu nie trafił czysto w piłkę i nie umieścił jej w pustej bramce niemal z linii bramkowej!

Robert Lewandowski wyrównał rekord Gerda Muellera. Komentarze po wyczynie Polaka. 'Duma i szacunek'To, co zrobił Lewandowski, to Kosmos. "Musimy mieć Roberta. Mamy dla niego pełną szkatułę"

Lewandowski wyrównał rekord Muellera!

Sport.pl stworzyło z tej okazji nowy dział - „Licznik rekordu”. To miejsce, w którym znajdują się najnowsze informacje o strzeleckich wyczynach Lewandowskiego oraz licznik odmierzający jego kroki w pogoni za rekordem Muellera. W specjalnym dziale Sport.pl znajdą się nie tylko newsy o meczach Bayernu, bramkach Lewandowskiego i akcjach jego kolegów z drużyny.

Zrobił to! Robert Lewandowski wyrównał rekord Gerda Muellera. Bayern opublikował okolicznościowy film [WIDEO]Lewandowski był traktowany przez kolegów aż do granic absurdu. Pobicie rekordu nie było mu pisane tym razem

Sport.pl pogoń za rekordem Roberta Lewandowskiego pokazuje też na nośniku multimedialnym w centrum Warszawy na skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej nad Cepelią, a także w stołecznych autobusach ZTM. Tysiące ludzi, którzy dzień w dzień pojawiają się w centrum Warszawy, mogą śledzić, jak idzie kapitanowi reprezentacji Polski.