Błyskawiczny gol Roberta Lewandowskiego! "Terminator. Brakuje mi słów" [WIDEO]

Robert Lewandowski potrzebował zaledwie dwóch minut, aby zdobyć bramkę w meczu przeciwko FC Koeln. Dla polskiego napastnika to już 23. gol strzelony w tym sezonie Bundesligi.

Bayern Monachium już w 3. minucie meczu przeciwko FC Koeln wyszedł na prowadzenie. Kilka podań w pobliżu pola karnego rywala, Thomas Mueller z pierwszej piłki wypuścił na pozycję Roberta Lewandowskiego, który silnym strzałem pod poprzeczkę nie dał żadnych szans na interwencję bramkarzowi. - Terminator. Brakuje mi słów - powiedział komentujący to spotkanie w Eleven Sports Tomasz Zieliński.

Tak Robert Lewandowski strzelił gola:

Dla Roberta Lewandowskiego to już 23. gol strzelony w tym sezonie Bundesligi. Polak utrzymuje się na czele klasyfikacji strzelców Bundesligi. Drugi w niej Timo Herner traci do napastnika Bayernu Monachium już dwa trafienia.

W 5. minucie wynik podwyższył Coman, wykorzystując kapitalne podanie Muellera. W 12. minucie wynik na 3:0 podwyższył Serge Gnabry. Relację z meczu można śledzić TUTAJ