Matka kibica napisała do Casha. Na odpowiedź nie czekała długo. "Bardzo mi przykro"

Matty Cash chce spełnić marzenie jednego z młodych kibiców Aston Villi. Matka opublikowała post, w którym napisała, że jej syn bardzo chciałby otrzymać trykot piłkarza. "Podaj mi swoje dane, to prześlę mu podpisaną koszulkę" - napisał reprezentant Polski.

Kibice Aston Villi czekali na to spotkanie ponad sześć tygodni. Ich ulubiony zespół przełamał się po sześciu porażkach z rządu. W ostatniej kolejce Premier League piłkarze Stevena Gerrarda pokonali 2:0 Brighton. Matty Cash rozegrał pełne 90 minut, a po ostatnim gwizdku sędziego podszedł do kibiców, aby przekazać im swoją koszulkę. Okazało się jednak, że na taki gest w szczególności czekał jeden z młodszych fanów, Daniel. 

Zobacz wideo Irracjonalny hype wokół Matty'ego Casha. "Mnie to przeraża"

"Mój syn, Daniel nie był w stanie sięgnąć po koszulkę swojego bohatera Matty'ego. To był dla niego naprawdę trudny tydzień (był nękany w szkole, jest dzieckiem autystycznym). Wiadomość od Matty'ego mogłaby podnieść go na duchu" - napisała matka chłopca, oznaczając jednocześnie Matty'ego Casha. Na odpowiedź nie musiała długo czekać.

Matty Cash odpowiada na prośbę zatroskanego ojca. "Bardzo mi przykro!"

"Bardzo mi przykro! Jeśli podasz mi swoje szczegółowe dane, to prześlę mu podpisaną koszulkę" - odpisał na Twitterze polski obrońca. Post bardzo szybko zyskał na popularności, a sam piłkarz zebrał wiele pochwał od użytkowników portalu społecznościowego. 

Matka chłopca, Freya Savidge-Conway opublikowała wpis, w którym podziękowała wszystkim za pomoc w spełnieniu marzeń swojego syna. "Przekazałam Danielowi wszystkie wiadomości wsparcia. To naprawdę podniosło go na duchu. Teraz dostał wiadomość od Matty'ego Casha" - czytamy. 

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Matty Cash rozegrał w miniony weekend swoje 12 spotkanie w bieżącym sezonie Premier League. Starcie z Brighton było pierwszym meczem po zgrupowaniu reprezentacji Polski. Obrońca pojawił się na nim po raz pierwszy po otrzymaniu polskiego obywatelstwa. Swój debiut w biało-czerwonych barwach zaliczył w starciu z Andorą. Wtedy pojawił się na boisku w starciu z Andorą (4:1) zastępując Przemysława Frankowskiego. 

Więcej o: