Szymon Marciniak znów wybrany przez UEFA. Poprowadzi mecz Ligi Mistrzów

UEFA opublikowała listę sędziów, którzy poprowadzą spotkania w nadchodzącej trzeciej kolejce rozgrywek. Duży zaszczyt przypadł Szymonowi Marciniakowi, który wraz ze swoim zespołem sędziowskim poprowadzą spotkanie na Old Trafford pomiędzy Manchesterem United i Atalantą.

Po przerwie reprezentacyjnej i weekendzie naznaczonym rozgrywkami ligowymi, we wtorek i środę rozegrane zostaną mecze w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jednym z ciekawiej zapowiadających się starć będzie pojedynek na Old Trafford, w którym Manchester United zagra z Atalantą.

Zobacz wideo Wielki powrót Cristiano Ronaldo. "Lepiej nie mógł sobie tego wymarzyć"

Kibice zachwyceni! Wiadomo, który mecz Ligi Mistrzów pokaże TVPKibice zachwyceni! Wiadomo, który mecz Ligi Mistrzów pokaże TVP

Szymon Marciniak sędzią meczu Manchester United - Atalanta

UEFA poinformowała, że rozjemcą tego spotkania będzie Szymon Marciniak, któremu na liniach będą pomagać Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Sędzią technicznym będzie Tomasz Musiał, natomiast za system VAR będą odpowiadał Tomasz Kwiatkowski i Niemiec Marco Fritz.

Atalanta w dotychczasowych dwóch meczach grupowych odniosła jedno zwycięstwo (1:0 nad Young Boys Berno) i zremisowała 2:2 z Villarrealem. Manchester United z kolei na początek przegrał 1:2 z Young Boys, a następnie pokonał 2:1 ekipę Villarrealu.

Łukasz Fabiański podczas rozmowy z oficjalnym portalem West Ham UnitedFabiański zrezygnował z gry w LM! Ujawniono szczegóły

Po dwóch kolejkach liderem grupy F jest Atalanta z czterema punktami na koncie. Manchester United z kolei z trzema "oczkami" plasuje się na trzecim miejscu. Początek starcia obu tych zespołów zaplanowano na środę 20 października o godzinie 21:00.

Więcej o: