Piłkarz Herthy Berlin blisko Śląska Wrocław! Zadecydowała osoba trenera

Dennis Jastrzembski, skrzydłowy Herthy Berlin prawdopodobnie zostanie zawodnikiem Śląska Wrocław - informuje portal Meczyki.pl. 21-latek w przyszłym tygodniu ma podpisać z klubem z Wrocławia trzyletni kontrakt.

21-letni Dennis Jastrzembski jest skrzydłowym, który miał okazję grać w młodzieżowych reprezentacjach Polski oraz Niemiec. Na swoim koncie ma 19 meczów rozegranych w Bundeslidze w barwach Herthy Berlin i Paderborn, z czego osiem w aktualnym sezonie 2021/22. Teraz wszystko wskazuje na to, że Jastrzembski spróbuje swoich sił w ekstraklasie.

Zobacz wideo Zieliński jako dyrektor odmieni Legię? "Można to nazwać władzą absolutną"

Legia otrzymała lukratywną ofertę za Luquinhasa. Klub reagujeLegia otrzymała lukratywną ofertę za Luquinhasa. Klub reaguje

Jastrzembski blisko Śląska. Zadecydowała osoba trenera 

Jak poinformował portal Meczyki.pl, Dennis Jastrzembski w przyszłym tygodniu zostanie nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. Wtedy to młody skrzydłowy ma się pojawić we Wrocławiu, by podpisać z dziesiątą drużyną ekstraklasy trzyletni kontrakt.

O 21-latka walczyły także Legia Warszawa i Raków Częstochowa, ale ten miał zdecydować się na Śląsk ze względu na osobę trenera tej drużyny - Jacka Magiery, z którym znał się z młodzieżowych reprezentacji Polski. 

"Dennis Jastrzembski ma pojawić się we Wrocławiu w przyszłym tygodniu. Czeka na niego 3-letni kontrakt. Duża praca Jacka Magiery, który zna piłkarza i to dało pewną przewagę nad Rakowem i Legią, które widziały u siebie zawodnika" - napisał na Twitterze dziennikarz Meczyki.pl, Tomasz Włodarczyk.

Rosjanie boją się Polski przed barażem o MŚ. I Nawałki. Rosjanie boją się Polski przed barażem o MŚ. I Nawałki. "Tu powstaje problem"

Dla Śląska Wrocław będzie to pierwszy transfer w zimowym oknie transferowym. Wcześniej wrocławianie odzyskali jedynie wracającego z wypożyczenia do Stali Mielec Fabiana Piaseckiego. Klub z Mielca nie zdecydował się na wykupienie 26-letniego napastnika. Według doniesień medialnych drugim nabytkiem wrocławian może być islandzki stoper Daniel Gretarsson z angielskiego Blackpool.

Więcej o: