Legia odpowiedziała na żart internauty. Wielkie promocje dzięki "ręce" Jędrzejczyka

Legia Warszawa przygotowała dla kibiców specjalny rabat na sprzęt bramkarski. Klub wykorzystali do promocji swojej akcji Artura Jędrzejczyka, który w meczu z Lechią Gdańsk zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. To odpowiedź na żart jednego z internetów, który w poniedziałek założył fałszywe konto akademii Legii i ogłosił 50 proc. rabatu na hasło Stefański.
Zobacz wideo

- Tylko do końca dnia (30.04) z kodem JEDZA otrzymacie -55% rabatu na sprzęt bramkarski - ogłosiła Legia Warszawa na sowim oficjalnym koncie na Twitterze. To nawiązanie do interwencji Artura Jędrzejczyka, który w meczu z Lechią Gdańsk zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym.

Specjalna promocja to również odpowiedź na żart jednego z internetów, który w poniedziałek założył fałszywe konto akademii Legii Warszawa i ogłosił 50 proc. rabatu na hasło Stefański.

Przypomnijmy, że sędzia Daniel Stefański najpierw podyktował rzut karny dla Lechii Gdańsk za zagranie piłki ręką w polu karnym przez Artura Jędrzejczyka, ale po konsultacji VAR odwołał swoją decyzję. Po meczu Zbigniew Boniek przeprosił Piotra Stokowca, piłkarzy i kibiców Lechii Gdańsk. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zaznaczył, że sędzia Stefański popełnił błąd. Innego zdania jest Zbigniew Przesmycki, szef kolegium sędziów w PZPN. Jego zdaniem Stefański podjął słuszną decyzję.

Lechia Gdańsk przegrała z Legią Warszawa 1:3 i traci do niej trzy punkty w tabeli ekstraklasy, Do zakończenia sezonu zostały cztery kolejki. Lechia zagra w nich z: Cracovią (wyjazd), Zagłębiem Lubin (dom), Lechem Poznań (wyjazd) i Jagiellonią Białystok (dom). Legia zmierzy się z: Piastem Gliwice (dom), Pogonią Szczecin (dom), Jagiellonią Białystok (wyjazd) i Zagłębiem Lubin (dom).

Więcej o: