Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia odpowiedziała na żart internauty. Wielkie promocje dzięki "ręce" Jędrzejczyka

Legia Warszawa przygotowała dla kibiców specjalny rabat na sprzęt bramkarski. Klub wykorzystali do promocji swojej akcji Artura Jędrzejczyka, który w meczu z Lechią Gdańsk zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. To odpowiedź na żart jednego z internetów, który w poniedziałek założył fałszywe konto akademii Legii i ogłosił 50 proc. rabatu na hasło Stefański.
Zobacz wideo

- Tylko do końca dnia (30.04) z kodem JEDZA otrzymacie -55% rabatu na sprzęt bramkarski - ogłosiła Legia Warszawa na sowim oficjalnym koncie na Twitterze. To nawiązanie do interwencji Artura Jędrzejczyka, który w meczu z Lechią Gdańsk zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym.

Specjalna promocja to również odpowiedź na żart jednego z internetów, który w poniedziałek założył fałszywe konto akademii Legii Warszawa i ogłosił 50 proc. rabatu na hasło Stefański.

Przypomnijmy, że sędzia Daniel Stefański najpierw podyktował rzut karny dla Lechii Gdańsk za zagranie piłki ręką w polu karnym przez Artura Jędrzejczyka, ale po konsultacji VAR odwołał swoją decyzję. Po meczu Zbigniew Boniek przeprosił Piotra Stokowca, piłkarzy i kibiców Lechii Gdańsk. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zaznaczył, że sędzia Stefański popełnił błąd. Innego zdania jest Zbigniew Przesmycki, szef kolegium sędziów w PZPN. Jego zdaniem Stefański podjął słuszną decyzję.

Lechia Gdańsk przegrała z Legią Warszawa 1:3 i traci do niej trzy punkty w tabeli ekstraklasy, Do zakończenia sezonu zostały cztery kolejki. Lechia zagra w nich z: Cracovią (wyjazd), Zagłębiem Lubin (dom), Lechem Poznań (wyjazd) i Jagiellonią Białystok (dom). Legia zmierzy się z: Piastem Gliwice (dom), Pogonią Szczecin (dom), Jagiellonią Białystok (wyjazd) i Zagłębiem Lubin (dom).