Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jerzy Brzęczek ocenił losowanie Ligi Narodów. Scharakteryzował rywali

- Bośnia i Hercegowina? Kilku wybitnych zawodników. Holandia? Świetna generacja piłkarzy. Włochy? Drużyna z niesamowitym potencjałem - tak w rozmowie z TVP Sport Jerzy Brzęczek scharakteryzował drużyny, z którymi reprezentacja Polski zmierzy się w drugim sezonie Ligi Narodów. Biało-czerwoni rywali poznali podczas wtorkowego losowania.

Reprezentacja Polski we wtorek poznała rywali, z którymi zmierzy się w drugim sezonie Ligi Narodów. W grupie 1 Dywizji A Biało-czerwoni zmierzą się z Bośnią i Hercegowiną, Holandią i Włochami. - To wspaniała rzecz, że w ciągu trzech miesięcy można rozegrać mecze z europejską czołówkę - w TVP Sport powiedział po losowaniu Jerzy Brzęczek.

Zobacz wideo To będą pewniacy na Euro w kadrze Brzęczka? Rybus i Błaszczykowski niepewni wyjazdu

Jerzy Brzęczek ocenił losowanie Ligi Narodów. Scharakteryzował rywali

Selekcjoner reprezentacji Polski scharakteryzował każdy zespół, z jakim zmierzą się jego piłkarze. - Bośnia i Hercegowina nie prezentuje poziomu Włochów czy Holendrów, ale ma kilku wybitnych piłkarzy - ocenił 48-latek. - Włosi mają niesamowity potencjał, a Holendrzy świetną generację piłkarzy. Dawno z nimi nie graliśmy - dodał.

Drugi sezon Ligi Narodów rozpocznie się we wrześniu (3-5 i 6-8). Jej mecze będą odbywać się także w październiku (8-10 i 11-13) i listopadzie (12-14 i 15-17).

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ