Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar gotowy na drastyczne kroki. Wiadomo, do kiedy będzie czekał na transfer

Mundo Deportivo twierdzi, że Neymar tak bardzo chce odejść do Barcelony, że wkrótce może nawet rozpocząć strajk. Kataloński "SPORT" dodaje, że piłkarz może przerwać milczenie, ale zrobi to najprawdopodobniej dopiero po turnieju Copa America. Piłkarz będzie spokojnie czekał na transfer do 8 lipca.

Kataloński "SPORT" twierdzi, że Neymar i Barça osiągnęli porozumienie. Brazylijczyk zgodził się na ofertę klubu i jest zdecydowany na transfer. Barcelona cały czas jednak negocjuje z PSG. "Mundo Deportivo" dodaje, że Neymar jest zdeterminowany i chce wrócić. Gdyby PSG robiło jakieś problemy z transferem Neymar jest również gotowy na strajk. 

Zobacz wideo

Neymar zgodził się także na obniżkę wynagrodzenia z 37 na 24 milionów euro rocznie. Wkrótce ma także wycofać pozew przeciwko Barcelonie, a także przeprosić za swoje odejście z klubu. Piłkarz przekazał już szefowi PSG, żeby chce odejść i domaga się zgody na transfer. Jeśli sprawa nie wyjaśni się do 8 lipca, to zawodnik weźmie sprawy w swoje ręce i zacznie strajkować. 

Neymar jest już pewien powrotu do FC Barcelony. Jak informują media, Brazylijczyk miał już przekazać piłkarzom mistrza Hiszpanii wiadomość potwierdzającą transfer. - Spokojnie, nadchodzę - tak, zdaniem katalońskiego "SPORT-u", miała brzmieć ostatnia wiadomość.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ