Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar zapowiedział wielki transfer! "Spokojnie, nadchodzę"

Neymar jest blisko przejścia do Barcelony. Choć negocjacje nadal trwają, Brazylijczyk jest już pewny powrotu na Camp Nou, co miał przekazać zawodnikom "Dumy Katalonii", mówiąc im "spokojnie, nadchodzę".

Neymar jest już pewien powrotu do FC Barcelony. Jak informują media, Brazylijczyk miał już przekazać piłkarzom mistrza Hiszpanii wiadomość potwierdzającą transfer. - Spokojnie, nadchodzę - jak przekazuje kataloński "SPORT", tak miała brzmieć ostatnia wiadomość. Piłkarz zamierza także przeprosić za sposób, w jaki rozegrał odejście z Camp Nou. Tym samym wielce prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym kibice drużyny mistrza Hiszpanii ponownie zobaczą tercet Messi-Neymar-Suarez. Najpierw jednak piłkarz PSG musiał spełnić trzy warunki, aby powrócić do "Dumy Katalonii". I wszystkie trzy zostały przez niego zaakceptowane.

Przede wszystkim Neymar musiał obniżyć swoje żądania finansowe. Barcelona nie chce płacić swojemu byłemu zawodnikowi więcej, niż zarabiał przed odejściem do mistrza Francji. Hiszpańskie media informują, że Brazylijczyk będzie zarabiał w zespole mistrza Hiszpanii ok. 22 milionów euro, które otrzymywał przed transferem do PSG.

Drugim warunkiem jest to, że Neymar musi wycofać pozew jaki złożył przeciwko Barcelonie. Brazylijczyk domagał się zapłacenia bonusu, jaki miał dostać po przedłużeniu kontraktu z katalońskim klubem.

Trzeci warunek to publiczne ogłoszenie, że chce opuścić PSG i wrócić do Barcelony. Katalończykom ułatwi to ewentualne negocjacje z jego obecnym klubem. Według źródeł bliskich Neymarowi, piłkarz zaakceptował wszystkie warunki i w najbliższym czasie możemy spodziewać się dalszych działań.

PSG podało cenę za Neymara. To byłby absolutny rekord transferowy

- PSG nie wyklucza sprzedaży Neymara w letnim oknie transferowym, ale oczekuje za Brazylijczyka minimum 300 mln euro - informują francuskie media. Wiele wskazuje jednak na to, że kluby dojdą do porozumienia. Barca proponuje niższą kwotę i zawodnika na wymianę. 

Więcej o:
Komentarze (14)
Neymar zapowiada wielki transfer! "Spokojnie, nadchodzę"
Zaloguj się
 • ikebroflovski

  Oceniono 6 razy 6

  raczej nadturlam niż nadchodzę.

 • rocky.bravo

  Oceniono 6 razy 6

  "Drugim warunkiem jest to, że Neymar musi wycofać pozew jaki złożył przeciwko Barcelony, w którym domagał się zapłacenia bonusu, jaki miał dostać po przedłużeniu swojego kontraktu z katalońskim klubem, podczas swojego ostatniego pobytu w nim."

  Kto to pisał, w tym jednym zdaniu jest więcej błędów, niż w moim wypracowaniu z III klasy podstawówki, błędy stylistyczne, interpunkcyjne i gramatyczne. Dramat.

 • stefanowie

  Oceniono 5 razy 5

  Wiadomość dla kibiców Barcy powinna brzmieć "drżyjcie, nadchodzę" ;-)

 • jurek42

  Oceniono 4 razy 4

  300 mln ? przecież Neymar nie jest samcem alfa w żadnej drużynie Ciąłe kontuzje no i wygórowane ego. Barca powinna się zgodzic co najwyżej na 85 mil euro i ani centa wiecej.

 • rattenkrieger

  Oceniono 3 razy 3

  Neymar to jest kukułcze jajo. Jego zakup to porażka marketingowa i sportowa. Indywidualnie posiada oczywiście wysokie umiejętności (choć nie tak wysokie jak Messi i Ronaldo), to jako obecność wpływa destrukcyjnie na zespół.

 • qqben

  Oceniono 2 razy 2

  Czyli powrót na kolanach... Kasa taka sama, wycofanie pozwu i publiczne połajanie.

 • nadachu12

  Oceniono 2 razy 2

  "Barcelona nie chce płacić swojemu byłemu zawodnikowi więcej, niż obecnie zarabia on w stolicy Francji."
  To zdanie nie jest prawdą. Barcelona nie chce płacić Neymarowi więcej, niż zarabiał w chwili, gdy odchodził do P$G. Przynajmniej tak podają wszystkie światowe media. Chyba że Gazeta ma lepsze informacje...

 • zoltan_waw

  Oceniono 4 razy 2

  Czy można przestać już pisać o tej zmanierowanej waginie i karykaturze piłkarza? Ta cipka płacząca jest antyreklamą futbolu dla milionów zwykłych chłopaków którzy przez tą mameję mogą nie chcieć utożsamiać się z tą dyscypliną sportu.

 • wsciekly_komentator

  Oceniono 1 raz 1

  ja prdl. polityka transferowa barcelony coraz bardziej przypomina mi tą z legii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX