Lewandowska planuje ślub. Zdradziła szczegóły. Robert miał "męską" rozmowę

Iwona Lewandowska zdradziła, że planuje ślub ze swoim partnerem, Jackiem Zwoniarskim. - Dzieci na początku patrzyły na to z przymrużeniem oka. Pomyślały sobie: No tak, mama jest energiczna, znalazła sobie lekkoducha, rzeźbiarza, pobawi się, pobawi... Ale już po pół roku dzieci zaczęły inaczej patrzeć - opowiadała matka kapitana reprezentacji Polski w rozmowie z "Vivą".

W ciągu ostatnich lat Iwona Lewandowska przeszła wiele trudnych chwil. W 2005 roku kobieta straciła męża, który zmarł w wyniku komplikacji po nowotworze. Od tamtej pory Lewandowska musiała samotnie wychować dwójkę dzieci i nie myślała, że trafi jeszcze innego mężczyznę swojego życia. Kilka lat temu matka Roberta Lewandowskiego poznała nowego partnera, z którym obecnie planuje wziąć ślub.

Zobacz wideo Lewandowski: Ciężko coś powiedzieć, bo to jest niewiarygodne

Partner Iwony Lewandowskiej to artysta. "Nie wiedział, że jest taki piłkarz"

Iwona Lewandowska poznała Jacka Zwoniarskiego we wrześniu 2020 roku na imprezie urodzinowej swojej przyjaciółki. Przyjęcie było zorganizowane domu agroturystycznym, którego właścicielem jest obecny partner kobiety. Wtedy Lewandowska ponownie się zakochała. - Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta" - przyznała 64-latka na łamach "Przeglądu Sportowego".

Słowa Lewandowskiej potwierdził sam Zwoniarski. Mężczyzna jest miłośnikiem rzeźbiarstwa i agroturystyki, przez co unika śledzenia życia medialnego gwiazd sportu. - Dopiero jej koleżanka Beata powiedziała mi o tym. A ja w życiu nie obejrzałem żadnego meczu piłkarskiego, nie wiedziałem nawet, gdzie Robert gra. Dopiero po spotkaniu Iwony sprawdziłem w Internecie" - powiedział w rozmowie z "Vivą".

Mama Lewandowskiego wystąpi niedługo w białej sukni? "Bardzo czekam na ten dzień"

Związek zakochanych rozwijał się w bardzo szybkim tempie. Zaledwie po roku znajomości Zwoniarski wręczył Iwonie Lewandowskiej pierścionek zaręczynowy, a 365 dni później oświadczył się po raz drugi. Obecnie para przygotowuje się do ślubu. W rozmowie ze wspomnianym portalem "Viva" 64-latka zdradziła, w jaki sposób jej dzieci zareagowały na tę nowinę. Jak czytamy, nie wszyscy byli zachwyceni.

- Dzieci na początku patrzyły na to z przymrużeniem oka. Pomyślały sobie: No tak, mama jest energiczna, znalazła sobie lekkoducha, rzeźbiarza, pobawi się, pobawi... Ale już po pół roku dzieci zaczęły inaczej patrzeć. Robert chciał, żebym z kimś była, ale Milenka chyba trochę mniej, bo ja zajmuję się jej dziećmi. Na szczęście mają jeszcze drugą babcię - mówiła Lewandowska.

Oprócz tego matka napastnika FC Barcelony opowiedziała o "męskiej rozmowie", jaką jej syn odbył z Jackiem Zwoniarskim. - To była taka męska rozmowa, ja w ogóle się nie wtrącałam, nie wchodziłam im w słowo. Byłam bardzo z nich dumna, bo wymieniali się poglądami. Jacek zapytał Roberta, jak to jest, że on całe życie się uczy i ciągle ciekawi go coś nowego. Nie opowiada o swojej karierze, tylko słucha, co mówi rozmówca. Tak jak Jacek - relacjonowała kobieta.

Partner Iwony Lewandowskiej również potwierdził, że marzenia powoli przeistaczają się w realne plany. - Iwona chce, żeby Robert był świadkiem, a moja córka świadkową. Trzeba więc dopasować terminy. Bardzo czekam na ten dzień - podkreślił. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA