Piłkarz przedłużył kontrakt i chce rozdać 2023 darmowe kebaby

Oficjalna strona Herthy Berlin potwierdziła, że kontrakt z klubem przedłużył Kevin-Prince Boateng. Pomocnik będzie występował w stołecznej drużynie jeszcze przez najbliższy rok i zapowiedział, że z tej okazji rozda kibicom... 2023 darmowe kebaby przed kolejnym meczem ekipy z Berlina.

Hertha nie ma za sobą udanego sezonu. Drużyna pomimo sporych inwestycji nie spełnia pokładanych w niej nadziei i w minionym sezonie uratowała się przed spadkiem wygraną w barażu HSV. Zadaniem odmienienia oblicza klubu w następnym sezonie ma zająć się nowy szkoleniowiec - Sandro Schwarz.

Zobacz wideo Lewandowski numerem jeden na liście życzeń Barcelony? Potwierdza kataloński dziennikarz

Mario Gomez rozumie Lewandowskiego: Wyraźnie nastawił się na zmianęMario Gomez rozumie Lewandowskiego: Wyraźnie nastawił się na zmianę

Kevin-Prince Boateng rozda 2023 darmowe kebaby kibicom Herthy Berlin. Nietypowe ogłoszenie przedłużenia kontaktu

Niemiec będzie mógł również liczyć na Kevina-Prince'a Boatenga, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z Herthą Berlin o kolejny rok: - Zawsze podkreślałem, jak wyjątkowy dla mnie jest ten klub. Pokazywałem to na boisku i poza nim. Czuję się dobrze i mam ochotę dalej tu grać - powiedział zawodnik w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Boateng zdecydował się również wykonać gest wobec kibiców Herthy. W nagraniu promującym przedłużenie jego kontraktu zadeklarował, że rozda fanom klubu 2023 darmowe kebaby przed najbliższym meczem stołecznej drużyny. - Wciąż jestem głodny, dlatego rozdam 2023 darmowe kebaby podczas pierwszego meczu na Stadionie Olimpijskim, przeciwko Eintrachtowi Frankfurt. Czekam na was - powiedział piłkarza w nagraniu opublikowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sadio ManeMane zarabiał za mało w Liverpoolu? "Liczby są całkowicie błędne"

Kevin-Prince Boateng to wychowanek Herthy Berlin, który powrócił do klubu w lipcu 2021 roku. Ekscentryczny piłkarz przez 14 lat grał w innych drużynach, występując w tym czasie m.in. w Barcelonie, Milanie czy Fiorentinie. Dla ekipy z Berlina łącznie rozegrał natomiast 74 spotkania, podczas których zdobył pięć bramek i zaliczył dziewięć asyst.

Więcej o: