Michniewicz wybrał kadrę na mecz z Belgią. Bez Bednarka i Krychowiaka

We wtorek 14 czerwca o godz. 20:45 odbędzie się starcie rewanżowe reprezentacji Polski z Belgią, rozgrywane w ramach Ligi Narodów. Znamy już oficjalną kadrę na to spotkanie. Tak jak przewidywano, wśród powołanych zabrakło kontuzjowanego Jana Bednarka.

Przed tygodniem reprezentacja Polski dostała bolesną lekcję w Brukseli. Wówczas Belgowie pokonali biało-czerwonych aż 6:1. Do drugiego spotkania pomiędzy obiema drużynami pozytywnie podchodzi Czesław Michniewicz, który zamierza potraktować wtorkową rywalizację bardzo poważnie. Już teraz wiadomo, że reprezentacja Polski wyjdzie na murawę Stadionu Narodowego w niemal najmocniejszym składzie.

Oficjalna kadra reprezentacji Polski na mecz z Belgią. Zabraknie Bednarka

Portal "Łączy nas piłka" udostępnił listę biało-czerwonych, którzy znaleźli się w kadrze meczowej na rewanżowe spotkanie z Belgią. Niestety potwierdziły się doniesienia portalu Meczyki.pl - w meczu nie wystąpi Jan Bednarek. Obrońca reprezentacji Polski doznał kontuzji, która wyeliminowała go z gry w czwartym spotkaniu tegorocznej Ligi Narodów. 26-latka od pierwszych minut zastąpić może Mateusz Wieteska lub Marcin Kamiński, którzy znaleźli się w kadrze. Istnieje również możliwość, że Czesław Michniewicz zrezygnuje z gry trójką środkowych obrońców.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Oficjalna kadra na mecz z Belgią:

  • Bramkarz: Szczęsny, Drągowski, Grabara
  • Obrońcy: Cash, Wieteska, Kiwior, Kędziora, M. Kamiński, Bereszyński, Glik
  • Pomocnicy: Żurkowski, Góralski, Linetty, Grosicki, Zalewski, Frankowski, S. Szymański, Klich, Zieliński, J. Kamiński
  • Napastnicy: Lewandowski, Świderski, Piątek

Poza kadrą znaleźli się za to: Skorupski, Gumny, Kun, Puchacz, Pestka, Bednarek, Bielik, Krychowiak, D. Szymański, Buksa, Milik, Płacheta, Jóźwiak, Michalak

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.