Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wielki skandal w polskim futbolu. Piłkarz Kmity Zabierzów zagrał mimo koronawirusa!

Do skandalu doszło w meczu sparingowym Kmity Zabierzów. Jak informuje RMF FM, jeden z piłkarzy pojechał na mecz ze Świtem Krzeszowice, choć został objęty domową izolacją z powodu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa.

Według informacji RMF FM jeden z piłkarzy Kmity Zabierzów zataił informację, że otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa i pojechał ze swoim zespołem na mecz sparingowy ze Świtem Krzeszowice. Ze względu na jego zachowanie piłkarzy obydwu drużyn zostały poddane kwarantannie, a niewykluczone, że na tym się nie skończy. Mowa więc o przynajmniej kilkudziesięciu osobach. Sanepid prowadzi dochodzenie, przez co kolejne osoby, które mogły mieć kontakt z piłkarzami, zostaną odizolowane.

Zobacz wideo Potęgi chcą Sebastiana Walukiewicza. "Takich piłkarzy nie ma" [SEKCJA PIŁKARSKA #59]

Ze względu na udział w tym meczu, pomimo konieczności poddania się kwarantannie, 28-letni piłkarz został zatrzymany przez policję. Został przetransportowany do komendy w Limanowej, która jest przystosowana do przesłuchiwania osób, u których potwierdzono zakażenia koronawirusem.

To dopiero początek kłopotów 28-letniego piłkarza Kmity Zabierzów. Jego zachowaniem zajęła się prokuratura, która ma postawić mężczyźnie zarzuty dotyczące sprowadzenia powszechnego niebezpieczeństwa na innych ludzi, za co grozi mu nawet 8 lat więzienia.

Przeczytaj także: