Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz spadł samochodem z 200-metrowego urwiska! Miał niesamowite szczęście

Brazylijska telewizja Globo poinformowała o fatalnym wypadku Henrique, piłkarza Cruzeiro Belo Horizonte. Zawodnik spadł z 200 metrów swoim Land Roverem. Został przetransportowany do szpitala, w którym lekarze nie stwierdzili u niego jednak żadnych obrażeń.

Brazylijski zawodnik Cruzeiro Belo Horizonte, Henrique miał groźny wypadek samochodowy. Jechał swoim Land Roverem, gdy nagle zjechał autem poza drogę i spadł z 200-metrowego urwiska. Piłkarz przeżył i został przetransportowany do szpitala. 

Jego samochód spadł z 200 metrów, a on wyszedł z wypadku bez szwanku. Miał dużo szczęścia

Jak potwierdziła telewizja "Globo" nie stwierdzono u niego jednak żadnych złamań. Po wypadku był przytomny, miał tylko kilka obtarć i był poobijany. Był jednak w szoku i nie potrafił zorientować się, co się stało. W poniedziałek powinien opuścić szpital w Belo Horizonte. Miał bardzo dużo szczęścia. 

Henrique gra dla Cruzeiro od stycznia 2013 roku, gdy został wykupiony z Santosu. W styczniu tego roku klub wypożyczył go na rok do Fluminese. Wcześniej grał już dla Cruzeiro w latach 2008-2010, gdy był wypożyczony z japońskiego klubu Jubilo Iwata, a także 2010-2011 przed transferem do Santosu. 

Przeczytaj także: