Sekcja piłkarska #5. Piotr Zieliński liderem środka pomocy? Co z Karolem Linettym? Czy Paweł Jaroszyński powinien otrzymać szansę od selekcjonera? [ZAPOWIEDŹ]

To niektóre z tematów czwartego odcinka Sekcji Piłkarskiej. Start o 20:00 na Sport.pl i Gazeta.pl. Gośćmi odcinka będą selekcjoner reprezentacji Polski u-20 Jacek Magiera i dziennikarz stacji Eleven Sports Mateusz Święcicki.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu, który będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl o godz. 20:00, prowadzący Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski porozmawiają m.in. o Piotrze Zielińskim, który może zostać liderem reprezentacji Polski. Goście zapytani zostaną także o Karola Linettego i to, czy jest już stracony dla kadry. Eksperci pochylą się także nad formą Pawła Jaroszyńskiego. Dodatkowo pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać także widzowie.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o: