"Sekcja Piłkarska" #2: Krzyk rozpaczy kolegi Krzysztofa Piątka i... niesamowity wyczyn polskiego napastnika

Fenomenalna forma Krzysztofa Piątka, "banderowiec" w ekstraklasie, chamskie zachowanie Ricardo Sa Pinto i zbliżający się pojedynek Robert Lewandowskiego z Juergenem Kloppem to jedne z wielu tematów drugiego odcinka "Sekcji Piłkarskiej" na Sport.pl. Gośćmi Pawła Wilkowicza i Sebastiana Staszewskiego byli trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot i dziennikarz Mateusz Święcicki.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny felieton "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Program "Sekcja piłkarska" jest nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl co poniedziałek o godz. 20:00. Każdy odcinek potrwa około 40-45 minut. Fani piłki nożnej, którzy nie obejrzą go w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.


PIERWSZY ODCINEK SEKCJI PIŁKARSKIEJ

Więcej o: