Sekcja Piłkarska #3: Ćwiąkała: Kto w Europie jest lepszy od Krzysztofa Piątka? Prezentuje olśniewający poziom

Dlaczego Arkadiusz Milik i Krzysztof Piątek nie trafili do Legii Warszawa? Kto powinien grać w ataku reprezentacji Polski? Na te i inne pytania poznaliśmy odpowiedzi w trzecim odcinku Sekcji Piłkarskiej. Gośćmi Michała Gąsiorowskiego i Sebastiana Staszewskiego są były prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski i dziennikarz Canal+ Sport Tomasz Ćwiąkała. Cały program dostępny w poniższym materiale wideo.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Program "Sekcja piłkarska" jest nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl co poniedziałek o godz. 20:00. Każdy odcinek potrwa około 50-55 minut. Fani piłki nożnej, którzy nie obejrzą go w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o: