Ewa Chodakowska komplementuje nowy teledysk Sary Boruc "Najpiękniejsze ciało w polskim SZOŁBIZIE!"

Sara Boruc 3 września wypuściła swój kolejny teledysk, tym razem do piosenki "Juice". Fani są nim zachwyceni, a trenerka Ewa Chodakowska zwraca szczególną uwagę na ciało żony Artura Boruca.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Sara Boruc wydała płytę " Love on your own " 

Sara Boruc zaprosiła do współpracy swojego męża. Artur Boruc zaśpiewał na płycie

Kiedy Sara Boruc jakiś czas temu powiedziała, że wyda płytę chyba mało kto brał to na poważnie, ale jak powiedziała tak zrobiła. Dokładnie 31 sierpnia do sprzedaży trafił pierwszy krążek gwiazdy pt. "Love on your own". Okazuje się, że płyta naprawde wpada w ucho, a duet z Arturem Borucem okazał się absolutnym hitem w sieci! 

W poniedziałek na youtube ukazał się również drugi teledysk gwiazdy do piosenki "Juice", który zebrał świetne recenzje w internecie. 

Ten kawałek i Ty w klipie = HOT - komentowali fani.

W teledysku widzimy Sarę Boruc, która w subtelny sposób odsłania swoje wysportowane ciało. Na nie w szczególny sposób zwróciła uwagę trenerka Ewa Chodakowska. 

 

Artur Boruc i Kamil Grosicki imprezują w Londynie. Były z nimi seksowne żony

Ewa Chodakowska komplementuje Sarę Boruc 

Kiedy Marina Łuczenko-Szczęsna wydała swoją płytę Ewa Chodakowska ćwiczyła w rytm jednej z jej piosenek. Tym razem Chodakowska zachwyca się i muzyką i ciałem Sary Boruc. Na jej Instagramie pojawił się screenshot do teledysku "Juice", a na nim podpis: 

PRECZ Z ZAZDROŚCIĄ!! Pff.. bez cienia przesady, najpiękniejsze ciało w polskim SZOŁBIZIE! I ten głos @mannei_is_her_name. MULTITALENT! Niech leci w kosmos!

Ewa Chodakowska komplementuje Sarę BorucEwa Chodakowska komplementuje Sarę Boruc www.instagram.com/mannei_is_her_name

Szczupła Sara Boruc kręci nowy teledysk z seksowną siostrą. Będzie kolejny hit?

Na wyżej zamieszczonym screenie na fioletowym tle widzimy odpowiedź Sary Boruc, która wydaje się być wzruszona słowami Ewy Chodakowskiej. 

Czy to będzie nowa przyjaźń w polskim "szołbizie"? 

Wiemy ile zarabia Ewa Chodakowska. Jej imperium przynosi miliony!

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ