Pudzianowski podgrzewa atmosferę. Żąda kasy od Chalidowa. "To ustawka była"

- Oddaj tę połowę - mówił Mariusz Pudzianowski do Mameda Chalidowa podczas dnia medialnego przed XTB KSW Colosseum 2. "Pudzian" chciał od poprzedniego przeciwnika pieniędzy i tym samym odniósł się do spekulacji o ustawionej walce na KSW 77.

Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow zmierzyli się w oktagonie na XTB KSW 77 i to były mistrz federacji okazał się lepszy. Chalidow zasypał rywala ciosami w parterze i już w pierwszej rundzie mógł unieść ręce w górę w geście triumfu. Wśród kibiców szukających teorii spiskowych pojawiły się spekulacje o rzekomym ustawieniu wyniku walki na korzyść zwycięzcy. Do tych bzdur w prześmiewczy sposób odniósł się Pudzianowski. 

Zobacz wideo Szpilka: Staję naprzeciwko człowieka, który rzuca, obala, rzuca

Mariusz Pudzianowski do Mameda Chalidowa: "To ustawka była"

Teraz zarówno Mariusz Pudzianowski, jak i Mamed Chalidow przygotowują się do hitowego XTB KSW  Colosseum 2. Były strongman zmierzy się w najbardziej medialnej walce z Arturem Szpilką, a Chalidow domknie trylogię ze Scottem Askhamem, którego ostatni raz spektakularnie nokautował. 

Z tego powodu obaj zawodnicy brali udział w dniu medialnym organizowanym przez federację i tam Pudzianowski postanowił wykorzystać przestrzeń na żarty w kierunku Mameda. - Oddaj tę połowę. My to ustawili nie? My to ustawiliśmy - mówił w kierunku rywala "Pudzian". Z kolei były mistrz podłapał i niemal od razu odpowiedział: - To ustawka była. My to ustawiliśmy. 

Pudzianowski chwilę później jednak przestał żartować i zupełnie poważnie powiedział, że ta walka po prostu mu nie wyszła - Pod kątem fizycznym byłem bardzo dobrze przygotowany. Jednak coś innego nie zagrało. Nikt z pozycji fotela tego nie zrozumie. Kiedy ja obejrzałem tę walkę na spokojnie, to przyznaję, że wyglądało to żenująco - mówił były strongman, cytowany przez "Fakt"

Teraz obaj zawodnicy już po raz drugi w karierze zawalczą na Stadionie PGE Narodowym. KSW Colosseum 2 zaplanowano na 3 czerwca 2023 roku. Poza Pudzianowskim i Chalidowem kibice zobaczą jeszcze mi.n. starcie Marian Ziółkowskiego z Salahdine Parnassem o pas mistrzowski wagi lekkiej oraz  Paweła Pawlaka z Tomaszem Romanowskim o pas wagi średniej. Ponadto wystąpią jeszcze Michał Materla, Daniel Rutkowski i były pięściarz Krzysztof Głowacki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.