To byłby hit hitów! KSW nie wyklucza starcia gigantów

Antoni Partum
- Martyn Ford nie będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego, bo nie jest zawodnikiem z tej półki. Nie wykluczam jednak starcia Anglika z "Bombardierem". To możliwe zestawienie - mówi Sport.pl Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

204 cm wzrostu, 160 kg wagi i ponad 55 cm w bicepsie - tak jeszcze kilka miesięcy temu prezentował się Martyn Ford. Jednak olbrzym z Wielkiej Brytanii solidnie wziął się za treningi i przeszedł prawdziwą metamorfozę. - Zrzucam wagę, aby zmaksymalizować moją wydajność. Mam nadzieję, że uda mi się zejść do 140 kg - przyznał niedawno Ford. Jego umiejętności pięściarskie może nie robią wielkiego wrażenia, ale 38-latek jest coraz bliższy debiutu.

Zobacz wideo "Bombardier", rywal "Pudziana", ma tylko jedno skojarzenie z Polską. Dla nas bardzo bolesne...

- Ford ma już z nami podpisany kontrakt i od kilku tygodni ciężko trenuje i uczy się MMA. Martyn chce się bić w obecności kibiców. Nam też to pasuje. Miejmy nadzieję, że jak skończy się to całe zamieszanie z koronawirusem, to zorganizujemy w Anglii galę, na której zadebiutuje. Nie wykluczamy jednak tego, że wcześniej wystąpi w Polsce. Wszystko zależy od pandemii - mówi Sport.pl Martin Lewandowski.

Mariusz P.Mariusz P. zabrał głos ws. oskarżeń: P. szczuje dziennikarzy psem. News taki, że pół Polski przeczyta

Pudzianowski rywalem? Nie

Pytamy się współwłaściciela KSW, czy rywalem Anglika może zostać Mariusz Pudzianowski. - To nie jest przeciwnik tej klasy. Dla Mariusza jest za słaby. Pamiętajmy, że Pudzian walczył już z Pawłem Nastulą, Rollesem Graciem, Karolem Bedorfem czy Szymonem Kołeckim, a więc uznanymi zawodnikami. Ford dopiero raczkuje, ale nie wykluczam, że jego rywalem może zostać "Bombardier". To możliwy scenariusz - dodał Lewandowski.

Na co dzień Martyn Ford zajmuje się kulturystyką, a także bawi się w aktorstwo (wystąpił m.in. w ostatniej części "Undisputed" jako rywal Yuriego Boyki).

3. Edycja turnieju PunchDownPolak pokonał mistrza świata! "Punchdown może powtórzyć sukces strongmanów"