Walka Szpilki budzi ogromne zainteresowanie. "Rozważamy możliwość przeniesienia gali"

- Nieszczęście urodzaju. Zostało 40 biletów na krzesła i setka na trybuny. Rozważamy możliwość przeniesienia gali na stadion w Rzeszowie - napisał Andrzej Wasilewski, promotor Artura Szpilki.

Termin gali KnockOut Boxing Night 15 zmieniał się już dwukrotnie. Powodem były rządowe rozporządzenia związane z epidemią koronawirusa. Tym razem zaplanowano ją na 30 maja, a w hali Podpromie w Rzeszowie pojawić się mają fani. Andrzej Wasilewski nie ukrywa jednak, że wciąż może dojść do zmiany miejsca.

Zobacz wideo Ludzie piszą „Artur, weź zaj**b Don Kasjo”, a ja myślę: „Kto to w ogóle jest?”

Promotor Artura Szpilki: gala może odbyć się na stadionie. Dopiero teraz zaczyna się zainteresowanie

Andrzej Wasilewski napisał na Twitterze, że gala z udziałem Artura Szpilki cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Promotor nie ukrywa, że może dojść do zmiany miejsca odbywania się gali. "Stało się, nieszczęście urodzaju. Zostało nam około 40 biletów na krzesła i ponad setka na trybuny. Dopiero teraz rusza zainteresowanie. Rozważamy możliwość przeniesienia gali na stadion w Rzeszowie. Takiego kłopotu już nie mieliśmy od wielu lat" – czytamy.

Pojemność hali Podpromie w Rzeszowie wynosi 4304 osób. Zgodnie z obecnie panującymi obostrzeniami, trybuny będą mogły się zapełnić w 50 procentach (łącznie mogą się pojawić 2152 osoby). Z kolei Stadion Miejski w Rzeszowie może pomieścić 11547 widzów. Obostrzenia zezwalają na zapełnienie obiektu w 25 procentach, co oznacza, że na stadionie będzie mogło się pojawić około 2887 osób.

W walce wieczoru na gali KnockOut Boxing Night 15 w Rzeszowie Artur Szpilka (24-4, 16 KO) zmierzy się z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Poza tą dwójką na gali zawalczy także Mateusz Masternak i Adam Balski. Nie zabraknie także youtuberów i influencerów, m.in. Szymona "Taxi Złotówy" Września.

Więcej o:
Copyright © Agora SA