Dana White: Walka Mayweather - Nurmagomiedow tylko w UFC

Prezydent UFC zapowiedział, że do walki Floyda Mayweathera Jr z Chabibem Nurmagomiedowem dojdzie tylko wtedy, kiedy Amerykanin zdecyduje się wejść do oktagonu.

Nurmagomiedow rzucił Mayweatherowi wyzwanie po pokonaniu w ubiegłym miesiącu Conora McGregora. Mayweather wyraził zainteresowanie i zaapelował do telewizji, żeby szykowała czek.

Dana White jest otwarty na tę walkę, ale zaznacza, że tym razem Mayweather, który w minionym roku pokonał McGregora między linami, musiałby zamienić ring na oktagon.

- Musi przyjść do nas i tutaj otrzymać lanie. My u niego już byliśmy, teraz niech przyjdzie do nas. Zawsze chce tylko boksować. Chcesz prawdziwej walki? Chcesz zarobić 150 milionów? Chodź do nas, będziesz miał skopany tyłek - powiedział.

Po pokonaniu McGregora Mayweather zakończył bokserską karierę, ale 31 grudnia w Saitamie zmierzy się w walce pokazowej z kickbokserem Tenshinem Nasukawą. Pojedynek nie będzie wliczany do rekordów.

Więcej o boksie na Bokser.org.

***

Boks. Lennox Lewis o walce WIlder - Fury: To będzie inny pojedynek, niż Kliczko - Fury

Lennox Lewis jest przekonany, że walka Deontaya Wildera (40-0, 39 KO) z Tysonem Furym (27-0, 19 KO) będzie wyglądać zupełnie inaczej niż pojedynek Fury'ego z Władimirem Kliczką. Czytaj więcej.

Deontay Wilder: Nikt nie ma takiego instynktu zabójcy jak ja

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) ostrzega Tysona Fury'ego (27-0, 19 KO), że żaden inny bokser nie ma takiego nastawienia jak on i żaden inny tak uparcie i skutecznie nie dąży do nokautu. Czytaj więcej.