Usyk - Bellew. Bokserski hit! Kiedy? Transmisja

Ołeksandr Usyk i Tony Bellew - bokserski hit wagi junior ciężkiej. Walka o mistrzostwo federacji WBC, WBA, IBF, WBO. Kiedy transmisja w TV? Gdzie można obejrzeć w internecie?

Walka Ołeksandr Usyk - Tony Bellew odbędzie się 10 listopada w Manchesterze. Będzie to walka o pasy mistrzowskie czterech federacji - WBC, WBA, IBF i WBO wagi junior ciężkiej.

Usyk w swojej zawodowej karierze ma bilans (15-0, 11 KO), a Tony Bellew (30-2-1, 20 KO).

Odbyła się już konferencja przed walką. - Patrzyłem mu  w oczy i zobaczyłem gniew. To niebezpieczny rywal, możliwe że najgroźniejszy w mojej karierze. Patrząc na jego determinację spodziewam się naprawdę widowiskowego pojedynku - powiedział Usyk.

- Będzie dużo krwi i emocji, ale te pasy pojadą ze mną. Usyk jest świetny, lecz znajdę sposób, żeby go pokonać. Nie przez jedno uderzenie, tylko serię ciosów.  Nikt na mnie nie stawiał po porażce ze Stevensonem w wadze półciężkiej, czy nawet wygranym rewanżu z Cleverlym. Bo choć wtedy wygrałem, to walka była okropna. Ale zawsze w siebie wierzyłem, ani nigdy się nie poddawałem. I zobaczcie jak daleko zaszedłem - mówił Bellew.

Walka Ołeksandr Usyk - Tony Bellew. Transmisja TV

Walka o cztery pasy wagi junior ciężkiej między Usykiem i Bellewem odbędzie się 10 listopada w Manchesterze. Transmisja TV w Polsacie Sport od godziny 20:00. Transmisja Stream Online w Internecie na Ipla.TV.

STUDIO SPORT.PL. Boks. Artur Szpilka: Najpierw chcę pokonać Wacha, a potem zostać mistrzem świata

Więcej o: