Daniel Riccardo cieszy się z nowego partnera w Renault

Daniel Ricciardo uważa, że dołączenie Estebana Ocona do Renault w 2020 roku będzie dla niego szansą na wyciągnięcie nowych wniosków. Australijczyk będzie miał nowego zespołowego partnera w Renault od 2020 roku.
Zobacz wideo

Stajnia z Enstone podjęła decyzję o zakończeniu trzyletniej współpracy z Nico Hulkenbergiem po tegorocznych zmaganiach. Posadę Niemca przejmie aktualny trzeci zawodnik Mercedesa - Esteban Ocon, który ma za sobą doświadczenie ze startów dla Manora oraz Force India.

Daniel Riccardo: Będę mógł uczyć się od Ocona

To dla mnie duża szansa, możliwość współpracy z tak wielkim producentem, który w przeszłości wygrywał tytuły - powiedział Esteban Ocon dla Canal+. Bardzo pozytywnie do zmiany na 2020 rok jest nastawiony aktualny kierowca Renault - Daniel Ricciardo. - To młody oraz głodny startów kierowca, szczególnie po całym roku spędzonym poza wyścigami. Będzie zdeterminowany, a także będzie chciał nadrobić stracony czas. Jestem pewny, że Esteban prawdopodobnie będzie lepszy ode mnie w pewnych obszarach, więc to dla mnie szansa na naukę oraz poprawę - uważa Australijczyk. Więcej o Formule 1 na f1wm.pl.

Więcej o: