Mistrz olimpijski w skokach poleciał na wakacje w trakcie pandemii. Kibice oburzeni

Andreas Wellinger poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że przebywa na wakacjach w Australii. Nie spodobało to się internautom. - Nieważne, gdzie jesteś. Liczy się to, z kim jesteś - napisał mistrz olimpijski w skokach pod swoim zdjęciem.

- To musiał być właśnie ten moment? Jeśli jesteś osobą publiczną, musisz dawać dobry przykład, prawda? Zostańcie w domu i unikajcie podróży! - napisał jeden z kibiców. - W tej chwili nie powinieneś jechać na wakacje, nawet jeśli na to zasłużyłeś - dodał inny w odpowiedzi na fotografię, którą do mediów społecznościowych wrzucił Andreas Wellinger.

Niemiecki skoczek pochwalił się, że przebywa z najbliższymi w Australii. - Nieważne, gdzie jesteś. Liczy się to, z kim jesteś - napisał w podpisie pod zdjęciem ze swoją siostrą Tanją.

 
Zobacz wideo Koronawirus paraliżuje świat sportu. Jakie imprezy odwołano?

Wellinger miał stracony sezon

Kibice wypominają Wellingerowi również obecny sezon. Mistrz olimpijski z Soczi (2014) i Pjongczangu (2018) w nim nie startował. Na początku okresu przygotowawczego doznał poważnej kontuzji kolana. Przeszedł operację, a ta wykluczyła go ze startów w obecnym sezonie, który przez panującą na świecie pandemię koronawirusa został przedwcześnie zakończony.

Więcej o: