Skoki narciarskie. Telewizja Polsat przeprosiła Kamila Stocha

Telewizja Polsat przeprosiła Kamila Stocha oraz jego żonę - Ewę Bilan-Stoch - za przerwanie wypowiedzi skoczka w trakcie Gali Mistrzów Sportu. Zrobiła to jednak w komentarzu na Instagramie.
Zobacz wideo

W plebiscycie na najlepszego sportowca Polski 2018 roku triumfował Bartosz Kurek. Drugie miejsce zajął Kamil Stoch, w imieniu którego nagrodę odbierała żona - Ewa Bilan-Stoch.

Chociaż naszego skoczka na gali nie było, to miał on możliwość podziękowania za nagrodę poprzez wideorozmowę. W trakcie przemówienia Stocha rozmowa została jednak nieoczekiwanie przerwana, a oficjalna, telewizyjna część gali zakończona.

W internecie wywołało to burzę negatywnych komentarzy. Najwięcej z nich pojawiło się na Instagramie, gdzie pod zdjęciem Stocha z informacją o jego miejscu w plebiscycie użytkownicy wyrażali oburzenie zaistniałą sytuacją.

Polsat nie zdobył się na oficjalne przeprosiny, ale swoje ubolewanie nad sytuacją wyraził w... komentarzu pod własnym zdjęciem zawodnika. "Przepraszamy. Obserwowaliśmy akcję na monitorach. Wiemy, że tak nie powinno się stać", "Wyjaśniamy to" - czytamy na Instagramie.

Polsat przeprasza Kamila StochaPolsat przeprasza Kamila Stocha instagram.com/polsatofficial

Więcej o:
Copyright © Agora SA