Chile - Peru. Kto zagra z Brazylią w finale Copa America 2019? Transmisja TV, stream online, na żywo, 03.07

Po zwycięstwie z Argentyną reprezentacja Brazylii zameldowała się z finale Copa America 2019. W nocy ze środy na czwartek dowiemy się, kto będzie przeciwnikiem "Canarinhos" w meczu decydującym o tytule. Już za kilka godzin, w drugim półfinale zmierzą się reprezentacje Chile i Peru.
Zobacz wideo

Reprezentacja Chile awansowała do 1/2 finału Copa America 2019 po zwycięstwie z Kolumbią. W regulaminowym czasie gry kibice nie uświadczyli goli, a obrońcy tytułu z 2016 roku okazali się skuteczniejsi w rzutach karnych (5:4). Przypomnijmy, że Chilijczycy bronią tytułu, który zdobili w 2016 roku na boiskach w USA. 

Identycznym rezultatem zakończyło się ćwierćfinałowe starcie Urugwaju z Peru. Peruwiańczycy mogli świętować awans do półfinału po wygranej serii "jedenastek" (5:4). W ciągu 90 minut meczu więcej okazji na gola miał Urugwaj. Peru nie oddało celnego strzału na bramkę. Urugwajczycy trzy razy umieszczali piłkę w siatce, ale za każdym razem sędzia odgwizdywał spalonego. Jego decyzje za każdym razem potwierdzał system VAR.

Zwycięzca meczu Chile - Peru spotka się w finale turnieju z gospodarzami – reprezentacją Brazylii, która pokonała w półfinale Argentynę 2:0. Finał Copa America 2019 zaplanowano na 7 lipca. 

Chile - Peru. Gdzie oglądać półfinał Copa America 2019? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV spotkania reprezentacji Chile i Peru przeprowadzi w nocy ze środy na czwartek Polsat Sport Premium 1. W Internecie półfinał Copa America 2019 będzie można obejrzeć na platformach: Ipla i NC+GO. Transmisja rozpocznie się o godz. 2:15.

Więcej o: