Kamil Grosicki może zmienić klub. Chce go słynny zespół. Cel transferowy numer 1

Kamil Grosicki jeszcze w styczniu może zmienić drużynę! Polskim skrzydłowym zainteresował się Celtic, jeden z najsłynniejszych klubów w Europie - informuje "The Scottish Daily Mail".

Wiele wskazuje na to, że ostatnie dni styczniowego okna transferowego będą dla Kamila Grosickiego - jak zawsze w ostatnich sezonach - bardzo intensywne. "The Scottish Daily Mail" informuje bowiem, że pozyskaniem polskiego skrzydłowego zainteresował się Celtic Glasgow. W utytułowanym szkockim klubie, jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów w Europie, Grosickiego chętnie zobaczyłby Neil Lennon. Trenerowi "The Bhoys" bardzo zależy na tym, by jeszcze w zimowym oknie wzmocnić ofensywę.

Kamil Grosicki chce wrócić do polskiego klubu. "Moje marzenie" [DOGRYWKA]

Zobacz wideo

Zdaniem szkockich mediów, w kręgu zainteresowań Celticu znajduje się także Niclas Eliasson z Bristol City. W kontekście możliwego transferu wymienia się również nazwisko Mehrdada Mohammadiego z Desportivo Aves. To jednak Grosicki ma być numerem jeden na liście życzeń Celticu - głównie ze względu na swoje doświadczenie i grę na poziomie reprezentacyjnym.

Grosicki w tym sezonie rozegrał 30 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił osiem goli i zaliczył cztery asysty. Zawodnikiem Hull jest od stycznia 2017 roku. Jego kontrakt obowiązuje do czerwca bieżącego roku, ale Hull może skorzystać z opcji przedłużenia go o kolejne 12 miesięcy (pod warunkiem, że zdecyduje się na to do marca).

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.plWięcej o: