Kamil Grabara odszedł z Liverpoolu i teraz zachwyca!

Kamil Grabara potrzebował zaledwie trzech spotkań do tego, by znaleźć uznanie duńskich kibiców i ekspertów. Polski bramkarz, przebywający na wypożyczeniu w Aarhus, został wybrany do najlepszej jedenastki lutego w lidze duńskiej.
Zobacz wideo

Kamil Grabara do duńskiego klubu został wypożyczony w zimowym oknie transferowym. Przedstawiciele Aarhus transferu czasowego chcieli dokonać już latem, ale wówczas trener bramkarzy Liverpoolu zdecydował, że sam chce prowadzić młodzieżowego reprezentanta Polski jeszcze przez kilka miesięcy.

Po przenosinach do nowego klubu Grabara błyskawicznie wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie. Dotychczas rozegrał trzy spotkania. W dwóch zdołał zachować czyste konto. Jego dobra postawa sprawiła, że został on wybrany do najlepszej jedenastki miesiąca ligi duńskiej.

Miejsce w najlepszej jedenastce lutego, to jednak nie wszystko. Aarhus za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowało, że Grabara został także nominowany do tytułu piłkarza miesiąca. 20-latek na wypożyczeniu w Danii wstępnie ma przebywać do końca czerwca bieżącego roku. Później wróci do Liverpoolu. Możliwe jest jednak, że "The Reds" zdecydują się na jego ponowne wypożyczenie.

Więcej o: