Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Kamil Grabara znalazł nowy klub! Wielki polski talent ma wreszcie grać

Kamil Grabara został wypożyczony z Liverpoolu do Aarhus GF. Duński klub oficjalnie poinformował o pozyskaniu polskiego bramkarza na swoim koncie twitterowym.
Zobacz wideo

Kamil Grabara zmienia klub. Bramkarz młodzieżowej reprezentacji Polski został wypożyczony do zespołu Aarhus GF. Drużyna ta zajmuje obecnie 10. miejsce w duńskiej Superligaen. Grabara będzie grał w Skandynawii do końca rundy wiosennej.

Kamil Grabara od dłuższego czasu szukał klubu

19-latek od trzech lat jest zawodnikiem Liverpoolu, ale dotychczas grał jedynie w juniorskich drużynach "The Reds". W pierwszym zespole nie miał okazji jeszcze zadebiutować. Działacze lidera Premier League szukają od dłuższego czasu klubu dla Grabary, w którym mógłby rozwijać się na wypożyczeniu. Wiele wskazuje na to, że będzie to właśnie duński Aarhus. 19-letni bramkarz weźmie udział wraz z reprezentacją Polski w tegorocznych mistrzostwa Europy do lat 21. Polacy w barażach niespodziewanie wyeliminowali Portugalię, a Grabara był jednym z najmocniejszych punktów drużyny. Jeszcze niedawno wydawało się, że polski bramkarz zostanie wypożyczony do Glasgow Rangers. Mocno miał o to zabiegać Steven Gerrard, obecny trener Szkotów.