Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Kamil Grabara znalazł nowy klub! Wielki polski talent ma wreszcie grać

Kamil Grabara został wypożyczony z Liverpoolu do Aarhus GF. Duński klub oficjalnie poinformował o pozyskaniu polskiego bramkarza na swoim koncie twitterowym.

Kamil Grabara zmienia klub. Bramkarz młodzieżowej reprezentacji Polski został wypożyczony do zespołu Aarhus GF. Drużyna ta zajmuje obecnie 10. miejsce w duńskiej Superligaen. Grabara będzie grał w Skandynawii do końca rundy wiosennej.

Kamil Grabara od dłuższego czasu szukał klubu

19-latek od trzech lat jest zawodnikiem Liverpoolu, ale dotychczas grał jedynie w juniorskich drużynach "The Reds". W pierwszym zespole nie miał okazji jeszcze zadebiutować. Działacze lidera Premier League szukają od dłuższego czasu klubu dla Grabary, w którym mógłby rozwijać się na wypożyczeniu. Wiele wskazuje na to, że będzie to właśnie duński Aarhus. 19-letni bramkarz weźmie udział wraz z reprezentacją Polski w tegorocznych mistrzostwa Europy do lat 21. Polacy w barażach niespodziewanie wyeliminowali Portugalię, a Grabara był jednym z najmocniejszych punktów drużyny. Jeszcze niedawno wydawało się, że polski bramkarz zostanie wypożyczony do Glasgow Rangers. Mocno miał o to zabiegać Steven Gerrard, obecny trener Szkotów.

Więcej o:
Komentarze (9)
Kamil Grabara znalazł nowy klub! Wielki polski talent ma wreszcie grać
Zaloguj się
 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 11 razy 3

  Jeszcze wczoraj pisaliście o Glasgow...Wasze dobre dziennikarstwo to Fakt+Superexpress czyli dno do kwadratu.

 • hotin

  Oceniono 2 razy 2

  No to polskie Foxy będą teraz miały bliżej.

 • Marcin Dziedzic

  Oceniono 2 razy 2

  Mega różnica Glasgow .....a Dunski klub , ale nie ma Co chlopak ma 19 lat wcale tal latwo w dunskiej lidze mu nie będzie .....dobra nuka przed mistrzostwami europy u 21 ....Moim zdaniem gra w pierwszej drużynie nawet w duńskiej lidze to krok do przodu seniorska piłka różni się od juniorskiej ...powodzenia....

 • doktoron

  Oceniono 1 raz 1

  To trochę jakby grał w polskiej lidze...

 • wolfspider

  Oceniono 3 razy 1

  Mega talent...ja pier.....

 • axermann

  Oceniono 3 razy -1

  Grabara, Grabara... a to nie ten co popycha którąś z córek Lisa... a może i samą Rusin.. w końcu " dobry zięć i na teściową ma chęć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX