Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Ligue 1. Plotki w sprawie wypożyczenia Benzemy do OM okazały się żartem

Jak podał Reuters, mistrz Francji Olympique Marsylia rozważał złożenie oferty wypożyczenia Karima Benzemy. Francuz występuje obecnie w Realu Madryt, jednak za swoje występy jest przez hiszpańskie media krytykowany. - To był żart - przyznał kilka godzin później prezydent OM Jean-Claude Dassier.

- Całkiem poważnie zastanawiamy się nad wypożyczeniem Benzemy. Myślę jednak, że on ma naprawdę wysoką pensję - przyznał prezydent OM Jean-Claude Dassier w wywiadzie dla francuskiej telewizji M6. - Zobaczymy jak będzie. Sprawa nie jest jeszcze przesądzona, jednak nie jest tajemnicą, że Benzemą interesuje się wiele klubów francuskich i zagranicznych - dodał Dassier.

W wywiadzie dla francuskiego Eurosportu, którego Dassier udzielił kilka godzin później, prezydent OM przyznał, że stwierdzenie nie było poważne. - To był żart - powiedział w rozmowie z Eurosportem. - Nasze działania w tym okienku transferowym dobiegły końca. Nikt nie myśli o sprawdzaniu nowych graczy. Rzeczywiście powiedziałem coś głupiego, jednak nie musicie w to wierzyć - przyznał Dassier.

Karim Benzema przeszedł do Realu Madryt w 2009 roku. Cały czas piłkarz jest jednak w strzeleckim kryzysie. W tegorocznych rozgrywkach Primera Division trafił do siatki rywali zaledwie dwukrotnie.

van Nistelrooy zapłaci za własny transfer??

Więcej o: