Jeleń: Komuś zależy na zrobieniu szumu

PRZEGLĄD PRASY. Piłkarz reprezentacji Polski Ireneusz Jeleń dementuje pogłoski o tym, że zerwał negocjacje z Auxerre w sprawie przedłużenia wygasającego latem kontraktu. - Klub ma wydać dementi tej nieprawdziwej informacji. Komuś zależy na zrobieniu szumu, ale komu i z jakiego powodu to nie mam pojęcia - powiedział w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? napastnik.

W zeszłym tygodniu dziennik Le Parisien napisał, że Polak nie jest zainteresowany przedłużeniem wygasającej latem umowy i sam zerwał negocjacje ze swoim klubem. Snajperem miały być zainteresowane rosyjskie kluby, w tym Rubin Kazań. Informacjom tym zaprzecza sam piłkarz, który całą sprawą sprostował na łamach "Przeglądu".

- To kompletna bzdura. Jak można zerwać negocjacje, które nie są prowadzone? Klub ma wydać dementi tej nieprawdziwej informacji. Komuś zależy na zrobieniu szumu, ale komu i z jakiego powodu to nie mam pojęcia - powiedział zawodnik.

Przez całą rundę jesienią obecnego sezonu polski piłkarz zmagał się z kontuzją kolana. Na boisko powrócił dopiero kilkanaście dni temu. Choć na razie jest tylko cieniem samego siebie, dostał od Franciszka Smudy powołanie na najbliższy towarzyski mecz z Norwegią. - Czuję się potrzebny tej kadrze, a nie jak piąte koło u wozu, co zdarzało się w przeszłości - powiedział.

Smuda: Jestem w stanie rozgrzeszyć Piszczka ?

Więcej o: