Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Media: Thiago Silva i Edinson Cavani odchodzą z PSG

Thiago Silva i Edinson Cavani latem odejdą z Paris Saint-Germain. Mistrzowie Francji nie przedłużą wygasająych w czerwcu bieżącego roku kontraktów obydwu zawodników - informuje "L'Equipe".

Odejście Thiago Silvy i Edinsona Cavaniego z Paris Saint-Germain jest coraz bardziej prawdopodobne - informuje dziennik "L'Equipe". Klub nie zamierza przedłużać kontraktów obydwu zawodników, które wygasają w czerwcu bieżącego roku. Dla paryżan to duża oszczędność - umowy Silvy i Cavaniego miesięcznie kosztują klub ponad 2 mln euro brutto.

"Neymara czeka najdłuższy sezon w karierze"

Zobacz wideo

Cavani blisko Atletico. Jego matka stawia warunek

Silva i Cavani na brak zainteresowania po wygaśnięciu kontraktów nie będą narzekać. Cavani klub mógł zmienić już w styczniowym oknie transferowym, ale a drodze mieli stanąć jego agenci (m.in. brat Walter), którzy zażyczyli sobie horrendalnie wysokiej prowizji (mówi się o kwocie 18 mln euro). Matka piłkarza w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem "AS" wszystkiemu jednak zaprzecza. I zapewnia, że transfer jej syna do Atletico, jest wciąż realny. Pod jednym warunkiem - prezydent Atletico musi ich przeprosić.

Być może do rozmów uda się wrócić latem. Na razie jednak nie rozumiemy, dlaczego prezydent Atletico [Enrique Cerezo] rozpowiada takie bzdury - powiedziała Berta Gomez. - To jest nieprawda, że Walter poprosił o opłatę za podpisanie umowy. Atletico powinno powiedzieć kibicom prawdę. Po pierwsze: PSG nie chciało, żeby mój syn od nich odchodził. Po drugie: Atletico w trakcie negocjacji też nie zaproponowało takiej kwoty, jaka zadowoliłaby paryski klub.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl