Cristiano Ronaldo zaskoczył fanów nową fryzurą. "Wraca stary Ronaldo"

Cristiano Ronaldo pedantycznie dba o wygląd zewnętrzny. W mediach społecznościowych zamieścił nowy image, gdzie ma zupełnie inną fryzurę. Internauci od razu zwrócili uwagę, że już kiedyś miał taką, gdy był piłkarzem Manchesteru United.

Tydzień temu Georgina Rodriguez, dziewczyna Cristiano Ronaldo, opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaplotła mu warkoczyki. - Uwielbiam rozpieszczać mojego ukochanego. Dziś próbowaliśmy zrobić warkocze korzeniowe (a ten model wie jak być spokojnym i cichym) - napisała wówczas Georgina. 

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo bawi się w najlepsze mimo zasad izolacji

Fani o nowej fryzurze Cristiano Ronaldo: "Stary Ronaldo wraca"

Portugalczyk od dawna znany jest z tego, że spędza wiele czasu przed lustrem i bardzo dba o swój wygląd. Za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił po raz kolejny zaskoczyć swoich fanów, prezentując kolejną fryzjerską zmianę. Do zdjęcia na Twitterze dodał wymowny wpis: "Zatwierdzone?" z emotką zastanowienia i znakiem zapytania.

Fani Portugalczyka od razu zwrócili uwagę, że piłkarz Juventusu w przeszłości już miał taką fryzurę, gdy był piłkarzem Manchesteru United. "Stary Ronaldo wraca", "Wraca do domu na następny sezon", "Ma 35 lat, a wygląda na 24" czy też "Wraca pamięć z 2003 roku" - to tylko niektóre z wpisów internautów na Twitterze.

Na zmianę wyglądu Portugalczyk zareagował również oficjalne konto portalu ESPN.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: