Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowa inwestycja Cristiano Ronaldo. Kolejna do kolekcji. Wydał aż 8 mln euro

Portugalski dziennik "Correio da Manha" donosi, że Cristiano Ronaldo zainwestował w nową nieruchomość. Piłkarz Juventusu wydał osiem milionów euro na działkę w Cascais, mieście oddalonym o 30 km od Lizbony.

Pandemia koronawirusa wywołuje kryzys ekonomiczny. Kryzys, który dotyka także bogate kluby piłkarskie. Już w marcu Juventus poinformował, że piłkarze zgodzili się na obniżkę pensji, dzięki czemu mistrz Włoch zaoszczędzi około 90 milionów euro w tym sezonie. Ale choć Cristiano Ronaldo straci część z jego gwiazdorskiej pensji (około 35 mln euro netto za sezon), to i tak wciąż inwestuje.

Zobacz wideo Top 3 gole Cristiano Ronaldo w Serie A. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Portugalski dziennik „Correio da Manha" donosi, że CR7 zainwestował w nową nieruchomość. Ronaldo kupił działkę o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych w Cascais, mieście o najwyższym dochodzie na mieszkańca w całej Portugalii, oddalonym o 30 km od Lizbony. Najskuteczniejszy piłkarz Starej Damy zainwestował aż osiem milionów euro. To już kolejna taka inwestycja w jego ojczyźnie. 35-latek w przeszłości kupował atrakcyjne nieruchomości na Maderze, w Algarve, czy w miejscowości Rua Castilho.

Serie A wciąż jest zawieszona, najwcześniej wznowi rozgrywki w połowie czerwca. Juventus jest liderem, zaś Ronaldo zdobył 21 bramek w 22 spotkaniach.

Przeczytaj też: