"Idealny partner dla Cristiano Ronaldo". Juventus namawiany na transfer przez Lukę Toniego

- To piłkarz, którego powinien sprowadzić Juventus Turyn do ataku razem z Cristiano Ronaldo - uważa Luca Toni, mistrz świata z 2006 roku, wskazując na Gabriela Jesusa z Manchesteru City.

- Jest szybki, dobrze wyszkolony technicznie. Może nie jest to typowy napastnik, ale do gry razem z Cristiano Ronaldo byłby w sam raz. Nie wyobrażam sobie za bardzo jego współpracy z Harrym Kane'em, ale z nim już tak. Tym bardziej że ma dopiero 22 lata, idealny kandydat - mówi Luca Toni o Gabrielu Jesusie. Były reprezentant Włoch, mistrz świata z 2006 roku, w rozmowie z "Tuttosport" namawia Juventus Turyn, by kupił piłkarza Manchesteru City.

Zobacz wideo

Luca Toni o Cristiano Ronaldo: Maszyna

Toni w rozmowie z "Tuttosport" zachwala także Ronaldo. - To, co mnie zadziwia, to jego liczba gier. I to wcale nie chodzi o jego wiek, bo sam grałem w Serie A, mając 39 lat. Chodzi o to, że on chce grać w każdym meczu i zawsze utrzymuje najwyższy poziom. Maszyna - mówi Toni.

Liga włoska jest obecnie sparaliżowana przez pandemię koronawirusa. Do końca sezonu pozostało tam jeszcze 12 kolejek, choć aż osiem drużyn - Inter, Atalanata, Hellas, Parma, Sassuolo, Cagliari, Torino, Sampdoria - ma do rozegrania o jeden mecz więcej. Liderem jest Juventus, który ma punkt przewagi nad Lazio.

Więcej o: