Trener Milanu o wypowiedzi ojca Krzysztofa Piątka: "Nie obchodzi mnie, co mówi"

Trener Milanu, Stefano Pioli po wyjazdowym zwycięstwie 1:0 nad Brescią został zapytany o komentarz do wypowiedzi ojca Krzysztofa Piątka, który twierdzi, że Polak nie pogodzi się z rolą zmiennika we włoskim klubie. "Nie obchodzi mnie, co mówi" - skwitował szkoleniowiec.

Ojciec Krzysztofa Piątka niedawno komentował sytuację swojego syna w wypowiedzi dla portalu WP Sportowe Fakty. - Krzysiek na pewno nie godzi się z rolą zmiennika, chce grać, żeby być w formie na Euro, dlatego musi występować regularnie. Jeżeli w Milanie nie będzie mógł na to liczyć, to chętnie zmieni klub - mówił.

Te słowa stały się najpopularniejszym tematem wśród mediolańskich dziennikarzy i nawet na konferencji prasowej po piątkowym wygranym meczu, pierwszym pytaniem jakie padło w stronę trenera Piolego, było to o wypowiedzi ojca Piątka. "Nie obchodzi mnie, co mówi" - stwierdził szkoleniowiec.

AC Milan wygrał wyjazdowe spotkanie przeciwko Brescii 1:0 po golu Ante Rebicia w 71. minucie. Dzięki temu klub zajmuje szóste miejsce w tabeli Serie A i do liderującego Juventusu traci dokładnie 20 punktów. Krzysztof Piątek całe 90 minut spotkania spędził na ławce rezerwowych.