Sinisa Mihajlović starł się z kibicem przed finałem pucharu Włoch. Interweniowała policja [WIDEO]

Przed finałowym meczem pucharu Włoch na Stadio Olimpico w Rzymie doszło do zamieszek. Interweniowała policja. Do nieprzyjemnego incydentu doszło też pomiędzy Sinisą Mihajloviciem i jednym z kibiców, który nazwał byłego trenera Lazio "cyganem".

Przed rozpoczęciem meczu doszło do zamieszek na ulicach Rzymu. Fani Lazio starli się z policją, podpalili jeden z radiowozów, ale zostali szybko rozgonieni. Do nieprzyjemnego incydentu doszło również pomiędzy Sinisą Mihajloviciem i jednym z kibiców, który nazwał byłego trenera Lazio "cyganem".

Zobacz wideo

Serb był wściekły, ruszył w kierunku kibica, ale został powstrzymany przez policję. Wszystko nagrała włoska telewizja RaiNews:

Sinisa Mihajlović jest obecnie trenerem Bologna FC. Jego zespół w ostatniej kolejce zmierzy się z Lazio Rzym i Serb chciał w Rzymie obserwować i analizować grę rywala. Mihajlović był w przeszłości trenerem Lazio. Grał w Rzymie w latach 1998 - 2004. Potem przeniósł się do Interu Mediolan. W wielkim finale pucharu Włoch Lazio pokonało Atalantę 2:0. Arkadiusz Reca przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych klubu z Bergamo.

Więcej o: