Legenda Milanu poprosiła Krzysztofa Piątka o autograf. Ale wyróżnienie

Daniele Massaro, legendarny piłkarz AC Milan, strzelec dwóch goli dla mediolańskiego klubu w wielkim finale Ligi Mistrzów z Barceloną w 1994 roku (4:0), poprosił o autograf i wspólne zdjęcie z Krzysztofem Piątkiem.
Zobacz wideo

- Dziękuję Krzysiek. Nie przestawaj, zabierz nas do Ligi Mistrzów - napisał Massaro i opublikował na Facebooku film z Krzysztofem Piątkiem. To wielkie wyróżnienie dla polskiego napastnika. Daniele Massaro to legenda Milanu. Strzelec dwóch goli dla mediolańskiego klubu w wielkim finale Ligi Mistrzów z Barceloną w 1994 roku (4:0), król strzelców Serie A z sezonu 1993/1994 oraz mistrz świata z reprezentacją Włoch 1982 roku i wicemistrz z 1994.

Krzysztof Piątek fenomenalnie rozpoczął swoją grę dla Milanu. W pięciu meczach strzelił sześć goli i z miejsca stał się ulubieńcem mediolańskich kibiców. Polak zdobył w tym sezonie już 17 goli w Serie A i walczy o koronę króla strzelców. Do tego dołożył 8 trafień w Pucharze Włoch. Kolejna szansa na gole już w piątek. Milan zagra w piątek o godz. 20.30 z Empoli. Wszystko wskazuje na to, że w bramce Empoli zagra Bartłomiej Drągowski, bramkarz reprezentacji  Polski do lat 21.

Więcej o: