Jorge Messi: Mój syn nigdy nie zagra dla Realu

Ojciec gwiazdy Barcelony Lionela Messiego, Jorge, powiedział w mediach, że nie wyobraża sobie, by jego syn zagrał kiedykolwiek w barwach Realu Madryt odwiecznego rywala Katalończyków - Jestem pewien, że Leo nie zagra nigdy w Madrycie. Jest po drugiej stronie ulicy i nie ma takiej możliwości.

- Barcelona - to piłkarska ideologia nie tylko w Hiszpanii, ale i na całym świecie. Każda drużyna na świecie chciałaby grać, jak Katalończycy - mówił ojciec Messiego.

Porównując zespół "Królewskich" z klubem syna Jorge Messi powiedział o przepaści, która dzieli te zespoły. - Nie widziałem w swoim życiu nikogo grającego jak Barcelona. Z całym szacunkiem dla Realu, który ma wiele dobrych graczy, ale nie ma zespołu.

Jorge Messiego nie zmienił zdania na temat zmiany klubu przez jego syna od kiedy Messi był przymierzany do Realu Madryt jeszcze przyjściem tam takich gwiazd jak Christiano Ronaldo czy Kaka. Wówczas mówił o tym, że nie powtórzy się sytuacja, jakiej doświadczyli kibice po przejściu do Realu Luisa Figo w 2000 roku.

Ojciec gwiazdy mistrza Hiszpanii dodał także, że wszyscy trzej piłkarze Barcelony nominowani do Złotej Piłki zasłużyli na nią.

Sprzedaliśmy naszą wyjątkowość - mówi była gwiazda Barcelony  ?

Więcej o: