Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Złe informacje dla Barcelony. Kontuzja Messiego poważniejsza niż sądzono

Leo Messi od początku sierpnia zmaga się z kontuzją i nie może grać. Okazuje się, że przerwa piłkarza się przedłuża i ten nie zagra w weekend z Valencią. Bardzo możliwe, że Barcelona będzie osłabiona w meczu Ligi Mistrzów, a także kolejnym meczu La Ligi.
Zobacz wideo

Leo Messi zmaga się z kontuzją od początku sierpnia. Piłkarz doznał wówczas urazu łydki i od tego czasu przechodzi rehabilitację. Niestety, okazuje się, że przerwa 32-letniego piłkarza jeszcze trochę potrwa i nie jest to dobra informacja dla Barcelony. - Już czuję się trochę lepiej. Na boisko wrócę jednak dopiero, jak będę w stu procentach gotowy do gry. A tego momentu nie mogę się doczekać - powiedział Messi.

Przerwa Messiego się przedłuża

Przerwa Messiego miała wynosić tylko dwa tygodnie, ale już przedłużyła się do ponad miesiąca. Wiadomo, że zawodnik na pewno nie zagra z Valencią w weekend. Bardzo wątpliwy jest też jego udział w meczu Ligi Mistrzów, a Barcelona zagra z Borrusią Dortmund.

- Cały czas trenuję indywidualnie. Data mojego powrotu nie została ustalona. Nie wiem nawet, czy zdążę na mecz z Borussią w Lidze Mistrzów i następną kolejkę z Granadą - dodał Messi