Real - Atletico. Gareth Bale kontuzjowany

Już po 45 minutach sobotniego meczu Realu Madryt z Atletico (0:0) Gareth Bale musiał opuścić boisko z powodu urazu. Nie wiadomo jeszcze, jak poważna jest kontuzja Walijczyka.

Walijczyk w końcówce pierwszej połowy zaczął mieć problemy z udem. Po przerwie zmienił go Dani Ceballos, który zdecydowanie ożywił grę ofensywną Królewskich.

Na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec Królewskich Julen Lopetegui potwierdził, że zmiana podyktowana była kontuzją Bale'a. Według serwisu goal.com atakujący ma problem z mięśniem przywodziciela, a w niedzielę przejdzie dokładniejsze badania.

Real - Atletico. Największy wygrany derbów Madrytu. Dani Ceballos wyważył drzwi do pierwszego składu Królewskich

Najprawdopodobniej Walijczyka ominie starcie Realu z CSKA Moskwa w Lidze Mistrzów oraz ligowa potyczka z Deportivo Alaves.

To kolejny uraz zawodnika wyjściowej jedenastki Królewskich. Wcześniej z gry na co najmniej miesiąc wypadł Isco, który w tygodniu przeszedł operację wycięcia wyrostka robaczkowego, oraz Marcelo - Brazylijczyk doznał urazu mięśnia płaszczkowatego w środowym meczu z Sevillą, do gry powinien wrócić za około trzy tygodnie.