Zidane: Nasri jest przyszłością Francji

Zinedine Zidane już wie, kto zostanie jego następcą w reprezentacji Francji. Zdaniem byłego lidera ?Les Bleus?, który poprowadził kadrę do mistrzostwa Europy i świata, to właśnie Samir Nasri jest największą nadzieją Francuzów na lepszą przyszłość.

Reprezentacja Francji na ubiegłorocznym mundialu przeżyła prawdziwą klęskę, odpadając już po fazie grupowej. W skłóconej oraz rozbitej kadrze zabrakło jednak młodego pomocnika Arsenalu Londyn - Samira Nasriego.

Teraz to właśnie w nim Zidane upatruje nadziei na odrodzenie się drużyny narodowej: - Naprawdę uważam, że przed Samirem jest wielka kariera. Jak dla mnie, reprezentuje on przyszłość francuskiego zespołu, to jest nasza największa nadzieją na następne lata - powiedział Zizou, którego dwa gole w finale MŚ w 1998 roku, dały Francji tytuł najlepszej drużyny globu.

Nasri, który dotychczas wystąpił w dziewiętnastu meczach kadry i strzelił dla niej dwa gole, został wybrany najlepszym miesiąca grudnia w Premier League. Zasłużył sobie na to wyśmienitą dyspozycją oraz zdobyciem czterech bramek w meczach z Fulham i Tottenhamem.

Harry Redknapp okradziony w Madrycie ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.