Plotka: Jose Mourinho ma wrócić do Premier League

- Jose Mourinho zostanie trenerem Tottenhamu, jeśli z klubu odejdzie Mauricio Pochettino - donos "Daily Mail". "Koguty" zawodzą na początku obecnego sezonu.

Jose Mourinho już prawie rok pozostaje bez pracy w roli szkoleniowca. W grudniu 2018 roku został zwolniony z Manchester United. Od tego czasu pracuje jako ekspert Sky Sports. 

Manchester nie powinien zwalniać Solskjaera?

Zobacz wideo

Od kilku miesięcy Mourinho jest łączony z różnymi klubami. Spekulowano, że zostanie nowym trenerem Bayernu Monachium, Milanu lub Valencii. Głośno był także o tym, że może wrócić do Realu Madryt. Brytyjskie media informują, że powrót Portugalczyka jest możliwy, ale do Premier League.

Wymiana trenerów w Premier League?

Mourinho miałby zastąpić w Tottenhamie Mauricio Pochettino, gdyby Argentyńczyk zdecydował się odejść z londyńskiego klubu. "Koguty" co prawda nie chcą na razie zwalniać Pochettino, ale ten ma w umowie opcję wykupu za 32 mln euro. Wobec ostatnich słabszych wyników Tottenhamu (m.in. 2:7 w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium i 9. miejsce w Premier League po ośmiu kolejkach), jego pożegnanie z londyńską ekipą nie jest niemożliwe. Angielscy dziennikarze donoszą, że Pochettino mógłby zastąpić w Manchesterze United Ole Gunnara Solskjaera.

Więcej o:
Copyright © Agora SA