Angielskie media pastwią się nad Tottenhamem. "To przestępstwo". I doceniają Lewandowskiego

Tottenham prowadził 1:0, ale został upokorzony przez Bayern Monachium i przegrał na własnym stadionie 2:7. Angielskie media pastwią się nad drużyną Mauricio Pochettino. - Porażka w takim stylu to przestępstwo - pisze "The Sun".

Robert Lewandowski strzelił dwa gole, a Bayern Monachium rozbił w Londynie Tottenham 7:2. Polak był jednym z bohaterów meczu, a angielskie media są zachwycone jego współpracą z Sergem Gnabrym. - Strzeż się Europo! Lewandowski i Gnabry upokorzyli Tottenham i odegrali spektakl, który trudno będzie przebić. Ten duet ma siłę ognia, która jest w stanie skruszyć każdy mur - pisze portal Goal.com.

Tak Robert Lewandowski przeszedł do historii Bundesligi:

Zobacz wideo

Anglicy pastwią się nad Tottenhamem

- Bayern brutalnie poniżył zespół Pochettino. Piłkarze poddali się, gdy Gnabry skompletował hat-tricka. To nie do przyjęcia - grzmi "The Guardian". - Tottenham nie został po prostu pokonany. Został zmaltretowany. Finalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów wyglądał jak debiutant. Porażka w takim stylu to przestępstwo - dodaje "The Sun".

Robert Lewandowski o meczu z Tottenhamem

- To było inne tempo niż w Bundeslidze. Musieliśmy się dostosować, mieliśmy w głowie zupełnie inne ruchy. Druga bramka chyba dobiła Tottenham. Wiedzieliśmy, że musimy podkręcić tempo w drugiej połowie i strzelić kolejnego gola. Później poszło łatwo i przyjemnie - ocenił mecz Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Borkiem.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.