Tottenham już znalazł następcę Eriksena? Może ubiec Manchester United

Wiele wskazuje na to, że po zakończeniu obecnego sezonu Christian Erikesn odejdzie z Tottenhamu. Angielski klub rozpoczął więc poszukiwania potencjalnego następcy Duńczyka. Zostać nim może James Maddison z Leicester City, którego w letnim oknie transferowym chciał pozyskać Manchester United.

Całe lato spekulowano na temat ewentualnego odejścia Christiana Eriksena z Tottenhamu. Reprezentant Danii ostatecznie pozostał w Londynie, ale po zakończeniu sezonu prawdopodobnie i tak zmieni klub. Duńczyk ma ważną umowę z "Kogutami" do czerwca przyszłego roku, dlatego już w styczniu będzie mógł negocjować transfer z nowym pracodawcą. W tej sytuacji szefowie finalisty ubiegłego sezonu Ligi Mistrzów rozpoczęli poszukiwania potencjalnego następcy swojej gwiazdy.

Tottenham już znalazł następcę Eriksena? Ubiegnie Manchester United

Zdaniem portalu dailymail.co.uk wspomnianym następcą Eriksena może zostać James Maddison z Leicester City. 22-latek uznawany jest za jednego z najbardziej utalentowanych angielskich piłkarzy młodego pokolenia. W tym sezonie rozegrał siedem spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił jednego gola i zaliczył dwie asysty.

Już latem Maddisonem interesował się Manchester United. Wówczas do transferu nie doszło, ale władze "Czerwonych Diabłów" planowały sprowadzenie zawodnika w jednym z kolejnych okien transferowych. Teraz nie wiadomo jednak, czy nie ubiegną ich szefowie Tottenhamu.

Manchester United ma w tym sezonie spore problemy. Nie wiadomo, czy Ole Gunnar Solskjaer nie straci niebawem pracy. Eksperci twierdzą jednak, że jego zwolnienie byłoby pokazem bezsilności, o czym mowa w poniższym materiale wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.