Liga Mistrzów. Kevin-Prince Boateng w koszulce Antonio Cassano

Po golu strzelonym przez Zlatana Ibrahimovicia w meczu BATE - Milan pomocnik gości Kevin-Prince Boateng ściągnął koszulkę. Pod nią miał drugą, z nazwiskiem leżącego w sztpitalu napastnika Antonio Cassano.

Zobacz wszystkie wtorkowe gole na Zczuba.tv ?

Piłkarz Milanu trafił do szpitala po udarze, którego doznał w nocy z soboty na niedzielę. Włoski klub nie chciał wyjaśnić, czy rzeczywiście udar jest przyczyną jego hospitalizacji, ale we wtorek wieczorem wiceprezeydent klubu Adriano Galiani przyznał, że stan Cassano się poprawia.

- To co mogę powiedzieć naszym tifosi, i wszystkim, którzy lubią Antonio Cassano, to że czuje się dobrze, a jego stan się poprawia - powiedział przedstawiciel klubu przed meczem z BATE.

Wcześniej napastnika odwiedzili w szpitalu koledzy z boiska. Zdrowia życzyli mu m.in. piłkarze Milany Alexandre Pato i Luca Antonini, którzy leczą urazy i nie polecieli z Milanem na Białoruś. Widział się z nim też były kolega z Sampdorii Giampaolo Pazzini, który teraz gra w derbowym rywalu Milanu - Interze. - Wygląda lepiej niż się spodziewałem - powiedział po wyjściu ze szpitala.

Czytaj relację z meczu BATE - Milan ?

Więcej o:
Copyright © Agora SA