Liga Mistrzów. BATE Borysów zremisowało z Milanem

1 : 1
Komentarze
Od?wie?
45
90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. +2 Kontra BATE mogła dać gospodarzom zwycięstwo. Ale Skawisz, który dostał wcześniej świetne prostopadłe podanie, trafił prosto w Abbiatiego.

90. min. W ostatnich minutach atakuje wyłącznie Milan.

88. min. Znów strzelał Taiwo. Jeszcze mocniej i jeszcze mniej celnie.

86. min. Ładny drybling Taiwo na lewym skrzydle, ale strzał już gorszy. Nigeryjczyk strzelił mocno, ale nad poprzeczką.

82. min. Najwięcej kłopotów sprawia teraz obrońcom BATE Zlatan Ibrahimović. Ale nie może poradzić sobie z rywalami.

78. min. Strzał Boatenga przeleciał obok słupka bramki BATE. Milan zyskuje przewagę.

76. min. Strzał Boatenga trafił jednego z obrońców BATE w rękę. Ghańczyk domaga się rzutu karnego, ale sędzia wskazuje tylko na rzut rożny.

72. min. Milan zmarnował rzut wolny z 20 metrów od bramki Gutora. Seedorf zagrał krótko do Ibrahimovicia, ale Szwed uderzył w nogi obrońców.

68. min. Aquillani pogubił się w dryblingu i rozegraniu piłki z Ibrahimoviciem. Po chwili do dośrodkowania nie doszedł Taiwo. Milan chce strzelić gola, ale nie umie przeprowadzić składnej akcji.

65. min. Mecz w drugiej połowie jest wyrównany. Nic nie pozostało z przewagi Milanu. To BATE jest częściej przy piłce.

62. min. Dośrodkowanie Ibrahimovicia do Boatenga przecina jeden z obrońców BATE.

59. min. Skawisz odebrał dośrodkowanie w polu karnym Milanu, ale jego strzał zablokowali obrońcy. W odpowiedzi strzelał Ibrahimović, ale jego strzał obronił Gutor. Zrobił się szybki mecz.

57. min. BATE w natarciu. Wołodko zagrał w pole karne do Bagi, który strzelił mocno, ale świetnie obronił Abbiati.

55. min. Gol dla BATE! Renan Bressan wykonał rzut karny doskonale. Strzelił tuż przy słupku i choć Abbiati rzucił się w dobrą stronę, to nie miał szans sięgnąć piłki.

54. min. Rzut karny dla BATE. Abate faulował w polu karnym Koncewoja. Piłkarze Milanu kłócą się z sędzią, ale ten jest pewny swojej decyzji.

53. min. Baga strzelał z 25 metrów. Mocno i niedaleko obok słupka, ale Abbiati kontrolował lot piłki.

52. min. Znów Abbiati broni. Tym razem strzał Koncewoja. BATE wciąż jest daleko od strzelenia gola, ale rywale pozwalają gospodarzom na strzały.

51. min. Błyskotliwe podanie Boatenga do Robinho. Brazylijczyk był sam w polu karnym, ale jego strzał świetnie obronił Gutor. Powinno być 0:2.

48. min. Strzał Bagi tuż obok nóg Taiwo. Broni Abbiati. Łatwo jak na tak potężne uderzenie.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Atak BATE, ale dośrodkowanie nie dotarło do Bressana.

43. min. Akcję Milanu zakończyło dośrodkowanie Taiwo w ręce Gutora. Po chwili bramkarz BATE wybił piłkę prosto pod nogi Nesty i Milan wciąż atakuje.

40. min. Ależ okazja dla Milanu! Gościom wreszcie wyszło podanie za plecy obrońców. Ibrahimović zagrał do Robinho, ten pobiegł na bramkę BATE, minął bramkarza, ale trafił w słupek!

38. min. Piłkarze BATE po raz pierwszy w tym meczu zamknęli rywali na ich połowie. Wymienili kilka podań i ostatecznie piłkę zagraną w pole karne uderzał Radkow. Nad poprzeczką, ale akcja była groźna.

35. min. Atak BATE. Bressan przedzierał się przez obronę Milanu i został powalony na ziemię przez Nestę. Sędzia stwierdził, że nic nie było, piłkarz BATE nie protestował zbyt energicznie, chociaż... niejeden dopatrzyłby się tam faulu.

32. min. Strzał Boatenga z 30 metrów broni Gutor. Uderzenie było łatwe do zatrzymania, ale wciąż atakuje Milan.

30. min. Skawisz na spalonym. On jako jeden z niewielu piłkarzy BATE, atakuje dziś dość odważnie.

27. min. Milan wciąż przeważa. Piłka rzadko opuszcza połowę BATE.

23. min. Mógł być remis, ale Skawisz, po dośrodkowaniu strzelił zbyt blisko bramkarza Milanu. Abbiati efektownie wybił piłkę nad poprzeczkę.

22. min. Gol dla Milanu! Zlatan Ibrahimović strzelił 26 gola w Lidze Mistrzów. Szwed stracił piłkę, któa trafiła do Robinho. Brazylijczyk szybko zagrał po skrzydle do Ibrahimovicia, który był na pozycji spalonej. Ponieważ jednak żaden z Białorusinów piłką się nie zainteresował, Robinho pobiegł do własnego podania, zagrał w pole karne do Ibrahimovicia, który łatwo pokonał Gutora.

20. min. I kolejne atomowe uderzenie Szweda, tym razem z rzutu wolnego, Aleksandr Gutor wybija. bez konsekwencji, bo piłkę przejęli obrońcy.

19. min. Strzał Ibrahimovicia bramkarz wybija przed siebie. Po chwili Nocerino jest faulowany na linii pola karnego. będzie groźnie.

17. min. To powinien być gol! Po dośrodkowaniu Ibrahimovicia Aquillani i Boateng wzajemnie przeszkadzali sobie w polu karnym BATE. W końcu strzał tego pierwszego zablokowali obrońcy.

15. min. Renan Bressan przed momentem huknął tak mocno, że mógł rozerwać siatkę bramki Milanu. Ale jednocześnie na tyle wysoko, że mógł przestraszyć latające nad stadionem w Mińsku gołębie.

14. min. Milan dość swobodnie rozgrywa piłkę na połowie rywali. To piłkarze BATE biegają za piłką. Ale mediolańczykom brakuje podania otwierającego drogę do bramki.

10. min. Groźna kontra Milanu, ale Ibrahimović zagrał do Robinho trochę zbyt późno i napastnik Milanu był na spalonym.

8. min. Po rzucie rożnym Taiwo zaspał i pozwolił Skawiszowi na groźną kontrę. Napastnik BATE został jednak zatrzymany przez Abate. Po chwili w zamieszaniu pod bramką Milanu obrońcy zablokowali strzał jednego z Białorusinów. Gospodarze czekają na chwilę nieuwagi piłkarzy z Mediolanu.

6. min. Atak Milanu i strzał Ibrahimovicia bramkarz wybija nad poprzeczkę.

5. min. Milan ma przewagę, ale piłkarze grają niedokładnie. Przed momentem Taiwo zagrał w pole karne BATE tak, że piłka wturlała się w ręce bramkarza gospodarzy.

3. min. Pierwszy atak BATE. Na skrzydle zaspał Abate, który pozwolił sobie zabrać piłkę, ale dośrodkowanie było niecelne.

1. min. Już grają.

17:58 Mecz za chwilę się rozpocznie. Niespodzianką w składzie BATE jest brak na boisku Mateji Keżmana.

17:50 Mecz rozpocznie się o 18.