Oficjalnie: Ariel Mosór odchodzi z Legii Warszawa, ale zostaje w ekstraklasie

Piast Gliwice dokonał już czwartego letniego transferu. Szóstą drużynę ostatniego sezonu Ekstraklasy wzmocnił Ariel Mosór.

Osiemnastoletni Ariel Mosór trafił do Piasta za darmo. Latem wygasł jego kontrakt z Legią Warszawa. Stoper, który od dłuższego czasu był na granicy pierwszego zespołu i rezerw, nie zdołał ustabilizować swojej pozycji w drużynie. W poszukiwaniu regularnej gry defensor przenosi się do Gliwic.

Zobacz wideo Problemy Hiszpanów przed Euro 2020. "Przygotowania zostały storpedowane przez koronawirusa"

Ariel Mosór piłkarzem Piasta Gliwice. "Chcę się jak najbardziej rozwinąć"

Waldemar Fornalik poszerza grono piłkarzy, którzy mogą grać w roli młodzieżowca. Dziś w tej roli trener Piasta może wystawiać aż sześciu zawodników! Poza Mosórem, to m.in. Javier Hyjek czy Arkadiusz Pyrka.

– Jestem zadowolony z przejścia do Piasta. Myślę, że tutaj rozwinę się jako zawodnik, bo to bardzo dobre do tego miejsce. Na pewno jestem zawodnikiem młodym i mam długą perspektywę bycia młodzieżowcem, dlatego przede mną dużo nauki. Chcę się jak najbardziej rozwinąć, ale też pokazać, że potrafię grać w piłkępowiedział Ariel Mosór w rozmowie z oficjalnymi klubowymi mediami.

Nahir Emreli zawodnikiem Legii Warszawa!Oficjalnie: Drugi letni transfer Legii! Mistrz Polski ma nowego napastnika!

Transfer Ariela Mosóra to już czwarte letnie wzmocnienie Piasta Gliwice

Stoper podpisał z Piastem trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejnych dwanaście miesięcy. To czwarty piłkarz, który związał się z gliwiczanami. Wykupili oni z FC Nürnberg Dominika Steczyka, a do tego sprowadzili Michaela Ameyawa oraz środkowego obrońcę Miguela Muñoza, który wychowywał się w Deportivo La Coruña.

Więcej o: